Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Mario biegnie, snajperzy strzelają, gry tanieją

Dzieją się dobre rzeczy!

Wielka wyprzedaż w sklepie PlayStation

Jak ogłosiło Sony, w cyfrowym sklepie PlayStation rozpoczęła się właśnie styczniowa wyprzedaż, ponieważ kto by tam patrzył w kalendarz. Ma to być największa tego typu akcja w historii marki. Wśród gier, które można teraz kupić taniej, znalazły się m.in. FIFA 17, Battlefield 1, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration i Ratchet & Clank. Pełna lista tytułów objętych promocja na oficjalnym blogu PlayStation.

Beamdog szuka testerów

Studio odpowiedzialne za odświeżone wersje Baldur’s Gate’a I i II, Beamdog, szuka testerów do swojej nowej gry. Na razie nic na jej temat nie wiadomo, ale z treści ogłoszenia o pracę można się domyślać, że może chodzić o kolejną przygodę w świecie Forgotten Realms – albo przynajmniej o jakąś inną grę fantasy. Studio szuka bowiem „poszukiwaczy przygód, wojowników, łotrzyków, czarodziejów, druidów, kleryków, łowców, mnichów i szamanów”.

50 milinów pobrań Super Mario Run 
 
Pierwsza pełnoprawna komórkowa gra od Nintendo została już pobrana przez ponad 50 milionów osób na całym świecie. Z tej okazji producent nagrodził użytkowników 10 darmowymi Rally Ticketami (wykorzystywane są one do rozgrywek multiplayer). 

Crypt of the Necrodancer z DLC 
 
Połączenie rogalika z grą muzyczną, o którym nie wiem czemu nikt mi dotąd nie powiedział, doczeka się dodatku. DLC zatytułowane Amplified toczyć się będzie przed wydarzeniami z podstawowej gry. Twórcy udostępnią je najpierw jako Early Access, by – podobnie jak w przypadku „podstawki” – dzięki opiniom i reakcjom graczy jak najlepiej je dopracować. 

Nowy trailer Sniper Elite 4

Najnowszy zwiastun czwartego Sniper Elite koncentruje się na postaci głównego bohatera gry. Wszyscy, którym jeszcze się nie znudziło wcielanie się w snajpera, będą w nią mogli zagrać już 14 lutego.

GRID za darmo w Humble Bundle Store

Gra nie jest nowa, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby! Chcecie się pościgać za darmo? Wystarczy udać się na stronę sklepu Humble Bundle!

Rozdchodniaczka polał jak co piątek,

Dominik Gąska

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł Kamiński
Użytkownik

Przeczytałem tytuł i dośpiewałem sobie “Cuda, cuda ogłaszają!”.