Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: ładne Halo, podwójny smok i Vita wiecznie żywa

Poza tym beta bety II Wojny Światowej, anime i w ogóle sporo japońszczyzny.

Halo Wars 2 wzięło i się rozlało

To znaczy wyciekło. Konkretnie wyciekło trochę modeli jednostek – żołnierzy UNSC, Locustów, Covenantów i tak dalej. Całkiem ładnie to wygląda i jeśli wierzyć źródłu, także brzmi, bo w tle przygrywa fragment ścieżki dźwiękowej z gry.

Z kolei Day of Infamy dostaje betę

Drugą betę? Aktualizację bety? Ciężko powiedzieć, bo przecież gra siedzi we Wczesnym Dostępie na Steamie od lipca tego roku. W każdym razie, jeśli graliście i na przykład doszliście do wniosku, że wam się znudziło – warto wrócić. Day of Infamy dostało właśnie dużą łatkę, w której znajdziemy nowe animacje, system rankingowy czy możliwość wezwania wsparcia powietrznego.

Macie ochotę na anime z Gravity Rush 2?

Dobrze się składa, bo Sony wypuściło właśnie pełną wersję animacji w języku angielskim. Kiedyś bardzo lubiłem mangę i anime, potem mi przeszło i zupełnie tego nie trawię. Dlatego tylko to zostawię i przechodzę do następnego tematu.

Którym jest tajemnicze coś na Vitę

Znowu Sony i znowu japońszczyzna. Tym razem dostaliśmy nic niemówiący filmik z krzesłem i tykającym zegarem. Jeśli znajomość japońskiego mnie nie myli, pani na końcu mówi: “Witaj, szanowny gościu”. Czymkolwiek ma być “znak śmierci”, bo takimi kanji zapisano tytuł (ewentualnie może jeszcze być “martwy Hindus”), pojawi się na PS Vita. Tylko czy jest sens robić grę dla 12 osób na całym świecie?

Wolicie klasycznego beat’em upa?

To dobrze, bo w Sieci wylądował dziś zwiastun Double Dragon IV. Fanem retro, w odróżnieniu od Adama, nie jestem, ale w to chyba zagram.

Pieseły chcą, być paczał… i rozjeżdżał

W nowym wyzwaniu T-Bone’a, które właśnie trafiło do Watch Dogs 2. Tym razem zamiast uciekać, będziemy gonić. Członków gangu. W foodtrucku z taco. Bo możemy.

A na koniec ponad godzina z NieR: Automata

Zobaczymy questy, system rozwoju postaci i jej customizacji. Jednak według ludzi rozumiejących japońskie gry najważniejszy jest fakt, że białe majteczki głównej bohaterki to tak naprawdę nie majtki, a fragment trykotu (cokolwiek by to było). Jestem przekonany, że jest w tym jakaś głębia i drugie dno. Łapcie gameplay. Przypominam też, że z PS Store’a można pobierać demo gry.

Rozchodniaczka polał, rozlał i nie wytarł po sobie, bo spieszno mu do Deathwinga,

Bartek Stodolny

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
3 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sadiker
Użytkownik

Dałbyś już spokój Vicie. Kupiłem konsolę jakieś pół roku temu i jestem zadowolony )

Sevven
Użytkownik

Sam też nie narzekam.

Freezer
Gość
Freezer

Ja też, jak mam kupić drugiego pada za 250zł to kupiłem Vitę za 300zł z grą i kartą pamięci 16gb.

Vries
Użytkownik

Mam też ten sprzęt. Biblioteka tytułów może nie rzuca na kolana ale Persona 4 Golden to jest miód dla misia a i Disgaea 3 i 4 czy też Stein Gate to niczego sobie tytuły 🙂

Sevven
Użytkownik

Z troski o uszy obejże sobie bajkę Gravity Rush z oryginalnym dubbingiem.
A co do trykotu to naprawdę niebagatelny fakt zdejmujący wiele oczernien z designera postacii. Serio