Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, który zabierze was w ostatnią podróż do San Escobar

Middle-Earth: Shadow of War
W programie również Broken Age na Xboksa One, fragment Shadow of War i dwa DLC - jedno z datą premiery, drugie opóźnione.

Czy Warszawiacy poczuli dziś dziwne zaburzenie Mocy? To Maciu i Adam, wrocławska część ekipy, nawiedzili stolicę. Co z niej zostanie po ich wizycie? Tego nie wiemy, ale już dziś możemy się dowiedzieć, co zostanie z Edith Finch, bo gra trafiła właśnie na pecety i PS4. A z tej okazji zwiastun premierowy.

A wiecie, że nasza redakcja mieści się w warszawskim Mordorze?

Niby Maciu i Adam wiedzą, ale zapomnieli wziąć ze sobą sprzętu do walki z korpo orkami. Za to Talion z Middle-Earth: Shadow of War pamiętał i nawet trochę nam pokazał za pośrednictwem IGN-u:

Współpasażerowie Adama pewnie dziwnie się na niego patrzą

Bo to DLC do Nier: Automata, którego tytuł brzmi 3C3C1D119440927 i w którym możemy bić się z CEO Square Enix, właśnie dostało datę zachodniej premiery. A to musiało spowodować, że Adam zaczął skakać po całym pojeździe komunikacji zbiorowej, wydając przy tym jakieś dziwne dźwięki. Taki jest ten nasz Adam. Premiera DLC 2 maja.

Za to na Macia pewnie nie zwracają uwagi

Bo to spokojny człowiek jest, nie tak wybuchowy jak Adam czy Patryk. Dlatego raczej ze spokojem przyjmie wiadomość o opóźnieniu darmowego DLC do Resident Evil 7. Zresztą gra i tak go nie przekonała. Ponoć powodem opóźnienia jest fakt, że dodatek nie jest jakościowo zbliżony do podstawki, za co panowie ze Capcomu serdecznie przepraszają.

Dobra, koniec z dziwnymi śródtytułami. W dalszej części Rozchodniaczka przeczytacie o…

Premierze The Last Journey

O tej polskiej grze pisałem w kwietniu ubiegłego roku, określając ją mianem “mniejszego, ale równie ciekawego kolegi No Man’s Sky“. Szczerze powiedziawszy mam nadzieję, że The Last Journey będzie jednak czymś ciekawszym, niż była gra Hello Games zaraz po premierze. A nawet jeśli, to nic straconego, bo jest dostępna na Steamie za darmo.

broken-age-pegiI zbliżającej się premierze Broken Age

Oczywiście na Xboksa One, bo na PC i PS4 gra jest dostępna od dawna. Oficjalnej daty jeszcze nie ma, ale strona PEGI mówi o 25 kwietnia 2017 roku, czyli dzisiaj. Raczej bym w to nie wierzył, ale sam fakt nadania klasyfikacji mówi już całkiem sporo. Lepiej późno niż wcale, chciałoby się powiedzieć. Choć niektórzy doszukują się w tym wszystkim jakiejś tajnej umowy na wyłączność dla Sony, która właśnie wygasła. Od premiery na PS4 i Vicie za chwilę miną dwa lata.

Oraz konsolowym Human: Fall Flat

To taka sympatyczna, pełna opartych na fizyce łamigłówek gra, w której naszym zadaniem jest… spadanie. Premiera na PS4 9 maja, na Xboksie pojawi się trzy dni później.

A także pudełkowym wydaniu Realpolitiks

Które zgodnie z powszechną tradycją, dostanie kilka dodatków. Poza płytą ze ścieżką dźwiękową, plakatem i trzema pocztówkami, do tej edycji trafią też scenariusze i wydarzenia związane z Polską, Grupą Wyszehradzką oraz Międzymorzem. I jeszcze San Escobar, choć akurat to przestało być śmieszne już jakiś czas temu. Premiera 5 maja, więc jeśli po przeczytaniu recenzji Michała Piwowarczyka zwlekaliście z zakupem, teraz nadarza się świetna okazja.

Realpolitiks
Edycja pudełkowa Realpolitiks

Na koniec natomiast Deals with Gold

Jak przystało na pierwszy wtorek tygodnia. Płacący “złoty abonament” posiadacze Xboksów kupią między innymi:

  • Transformers: Rise of the Dark Spark za 60 zł
  • Transformers: Fall of Cybertron za 125,39 zł (46,85 na X360)
  • Transformers: Devastation za 46,85 zł (X360)
  • Axiom Verge za 35 zł
  • Super Dungeon Bros za 35 zł
  • Sniper Elite 4 Digital Deluxe za 209,99 zł

Rozchodniaczka polał, zastanawiając się czy Maciu i Adam bezpiecznie wrócili do Wrocławia,

Bartek Stodolny

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o