Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: kolejna gra science fiction, World of Warcraft i Unreal Engine 4

Witam w moim pierwszym rozchodniaczku. Proszę, siadajcie. Kawy?

Twórca nie rozpieszczają nas wyjątkowymi wiadomościami. Jest skromnie, mało i delikatnie. Jasne, można coś wyjątkowego wyłuskać, ale rewelacji nie ma. Musimy czekać na nadchodzące targi. Kto lubi czekać? Ja nie, więc biorę się za przesiew, abyście mogli coś ciekawego przeczytać.

Ion Maiden ze zmianą tytułu
No i z datą premiery na blaszkach, która odbędzie się 15 sierpnia bieżącego roku. Stara szkoła się kłania. Mamy tutaj dawnych uczniów?

Nowa gra od wyjątkowego pana
Desintegration jest nową grą od studia, które założył współtwórca serii Halo. Marcus Lehto porwał się na pierwszoosobową strzelankę osadzoną w świecie science fiction. Gamescom przyniesie więcej informacji.

Wow w nowych szatach
Pewien jegomość odtworzył klasykę na silniku Unreal Engine 4. Wygląda to po prostu ślicznie…

Koszykówka dobrze sobie radzi
Jak widać, gracze lubię porzucać do kosza, ponieważ NBA 2K19 stało się najczęściej pobieraną grą miesiąca. Dauntless wygrywa wśród gier darmowych. Gratulacje.


Granie ze znajomymi zawsze spoko
Bandai Namco Entertainment udostępniło film zapowiadający dwa tryby w multi – mowa tu oczywiści o The Dark Pictures: Man of Medan. Pokuszono się o prawdziwe osoby w tym materiale. Ja tego nie lubię, ale sam na świecie nie jestem.

A Persona 5 Royal z pokazem kombinacji ataków i aktywności
Wszystko po japońsku, ale nie oszukujmy się, kiedyś książki przeglądaliśmy tylko dla obrazków. Tak, wiem. Niektórzy tylko i wyłącznie czytali. Żadnych rysunków. Mam nadzieję, że takim do rąk wpadło też coś po japońsku, żeby mogli zrozumieć. Chyba że mamy fanów anime, to już inna sprawa. A swoją drogą, nowy One Piece wleciał. Wiecie o tym?

Wróćmy na chwilę do straszaka…
The Dark Pictures: Man of Medan ma być jedynie początkiem. W planach jest jeszcze 8 gier od Supermassive Games. Poważnie? Osiem?! Dawać mnie tu! Warto dodać, że IGN dowiedział się o takich zwariowanych liczbach. Chociaż powinienem napisać, że są straszne. Łapcie więcej informacji o multi, bo kooperacja na kanapie zawsze spoko.

Widziałem, że pozostali wrzucali swoje piosenki, więc uczynię podobnie i ja. Podbudujmy się przed piątkowymi godzinami pracy!

Dzisiaj pisaliśmy o:

Pisał młodszy redaktor wiadomości

Łukasz Jarkiewicz 

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
3mortis
Użytkownik

Ua, gdyby blizzard zrobil wowa na takim silniku itp to by 15x zbankrutowal

ale gdyby to wyszlo to inne rpg nie wiedzialy by pod jakim kamieniem sie schowac…

juz teraz ciezko wowa przebic mimo wieku

Aimagylop
Użytkownik

Ten WoW wyglda jak Skyrim.

Popularne wpisy

Popularne Gry