Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Ion się kończy, beta Quake'a się zaczyna a Gandalf ciśnie Potterowi

Quake Champions
Obowiązkowo też trochę zwiastunów, głównie premierowych.

Siedzi sobie człowiek przed konsolą, gra w Wildlands z Maćkiem i Pawłem, wczuwa się w klimat, robi wszystko jak prawdziwy komandos – profesjonalnie i po cichu, aż tu nagle przypomina sobie, że dziś jego kolej na Rozchodniaczka. No to częstujcie się, na zdrowie!

Esport w TVN-ie

No, prawie w TVN-ie, bo konkretnie na należącej do niego platformie VoD – player.pl. We współpracy z ESL powstała w ramach serwisu część Player for Gamers, na której możliwe będzie oglądanie 60 wydarzeń esportowych z całego świata, między innymi rozgrywki ESL One, ESL Pro League. Platforma miała już swój debiut na zakończonym w miniony weekend IEM-ie, z którego naszą krótką relację przeczytacie tutaj.

A walka w Inner Chains wygląda tak

Chcielibyście poużywać sobie na postaciach z hollywoodzkich filmów?

To koniecznie zainteresujcie się Oh… Sir! The Hollywood Roast. W rolach głównych Harry Potter, mugole, Gandalf i jego laska.

Za to w betę LawBreakers zagracie już…

… 16 marca. Na razie potrwa do 19 marca i będzie zamknięta, ale w Sieci jest masa kluczy do dostania w ramach giveaway’ów. Zapiszecie się tutaj.

Grid Autosport zmierza na iSprzęty

Spokojnie, to nie kolejny wymysł free-to-play, gdzie paliwo skończy się po trzech wyścigach, a jego odnowienie trwa 15 minut (albo kosztuje 5 euro). Mobilny Grid będzie grą płatną i, co ważne, dostaniemy w niej wszystkie DLC, które pojawiły się w wersjach stacjonarnych.

Grid Autosport

A skoro już przy DLC jesteśmy…

To warto wspomnieć, że multiplayerowe mapy do Mass Effect: Andromeda będą darmowe. Tylko szkoda, że BioWare jednak wycofało się z pomysłu otwartej bety.

Zostając jeszcze w galaktyce Andromedy…

Warto wspomnieć o planetach. Ale nie byle jakich, bo złotych. Planety takie nie tylko nadają się do zamieszkania, ale są na tyle zasobne w surowce, żeby zapewnić utrzymanie kolonii i całego programu. Ma być ich siedem i oczywiście niektóre mogą być zamieszkałe przez coś więcej, niż chodzące obiady.

Pamiętacie jeszcze o Ion?

Chcę stworzyć grę, która nie jest grą. Grę, która jest całym wszechświatem. Bazującym nie na skryptach i zadaniach, ale na prawach fizyki, chemii i biologii. Symulacyjne MMO, które opowie o ludzkiej eksploracji kosmosu; da szansę na stanie się pionierem w surowym wszechświecie.

Tak mówił Dean Hall przy okazji zapowiedzi Ion na E3 w 2015 roku. Niestety nie przyjdzie nam sprawdzić, jak to jest być pionierem w surowym wszechświecie, bo prace nad grą zostały anulowane.

Nier: Automata ze zwiastunem startowym

Adam Piechota przeskakuje już z nóżki na nóżkę, nie mogąc doczekać się aż gra mu się pobierze. To, albo bardzo chce mu się siku. W każdym razie, oto on – zwiastun, nie Adam:

Lego Worlds też

Bo wiecie, że dziś premiera? Gra wyszła z Wczesnego Dostępu na Steamie i pojawiła się też na PS4 i Xboksie One. Gdyby nie Ghost Recon, już bym ją dla was ogrywał, bo odkąd w moim życiu pojawiły się dzieci, gry Lego jakoś tak bardziej mnie zainteresowały.

Pamiętacie jeszcze jak robiło się rocket jumpy?

Bo znowu będzie okazja. Tym razem w zamkniętej becie Quake Champions. Powiem tak – id Software i Bethesdzie świetnie udało się zachować klimat starego DOOM-a, dodając jednocześnie coś świeżego. Mam nadzieję, że dokładnie tak samo będzie w tym przypadku. Do testów zapiszecie się tutaj.

Rekordowo szybko Rozchodniaczka rozlał i wraca do Duchów,

Bartek Stodolny

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
4 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mcklop.
Użytkownik

Bethesdzie nic się nie udało, bo to nie Bethesda Dooma stworzyła, tylko id Software. Give credit where credit is due etc.

Popularne wpisy

Popularne Gry