Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek. Hitman 2, Battlefield V i DLC do Jurassic World Evolution już za pasem

Wygląda na to, że w najbliższym czasie na brak gier nie mamy co narzekać.

Nowy dodatek do Jurassic World Evolution
Jak lubicie tę dinostrategię, jeszcze w listopadzie do gry trafi Islands of Dr Wu – czekają nas nowe dinozaury i wątek fabularny.

Valliant Hearts na Switcha
Mi osobiście ta gra nie podeszła, bo choć ładnie zrobiona, uśpiła mnie swoją dość prostą mechaniką. Wszyscy jednak chwalą, więc jak nie graliście, a macie Switcha – zapewne nie ma co się przejmować moim marudzeniem.

“Łotra 1” poprzedzi serial
Krążą słuchy, że Disney zamierza rozwinąć nieco portfolio seriali aktorskich spod szyldu Gwiezdnych Wojen. Wcześniejszym losom Cassiana Andora przyjrzymy się na platformie streamingowej Disneya… nie wiadomo kiedy. Zdjęcia ruszą w 2019 roku.

Premiera Battlefielda V już za pasem
Gra zadebiutuje 20 listopada, ale EA już zdecydowało się wypuścić trailer premierowy. Zapewne ze względu na opcję wcześniejszej gry.

Hitman 2 już po weekendzie
Premiera gry już 13 listopada, a dzisiaj do mojej skrzynki na listy trafiła specjalna przesyłka, i w chwili gdy piszę te słowa, Xbox kończy mielić ostatnie łatki. Postaram się, by recenzja przyszła możliwie szybko i z zaskoczenia, jak Agent 47.

Pillars of Eternity 2 słabo się sprzedaje
Podobno. Nie ma co robić z tego na razie wielkiego newsa, bo wszystko opiera się o opinię jednego z Figowych inwestorów, który skarży się na Twitterze, że za zainwestowany tysiąc dolarów otrzymał zaledwie 192,67 dolarów dywidendy. O ile autor wpisu nie myli się w matematyce (a sam nie jest tego pewien) oznaczałoby to zaledwie ok. 110 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

Crackdown 3 chyba jednak ukaże się niedługo
Skąd pewność? W sklepie Microsoftu ukazały się wymagania sprzętowe. Niezbyt wysokie, co sugeruje, że to rzeczywiście spóźniona gra. Premiera już 22 lutego na PC. Moje oczekiwania wobec gry? Najlepiej, jeżeli nie będziemy sobie specjalnie wchodzić w drogę…

Warframe z nowym dodatkiem
Fortuna to przede wszystkim nowa mapa na Wenus. Wiecie, tej takiej planecie, z której podobno pochodzą kobiety. Mapa ma być ponoć pięć razy większa od tej z poprzedniego dodatku.

Dziś na Polygamii:

Spokojnego weekendu

I czasu na jakąś fajną grę

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

A wracając jeszcze do kwestii Patricka i jego nowych zainteresowań, to przypomniał mi się John Carmack, który porzucił giereczki na rzecz VR i rakiet kosmicznych. Ciekaw jestem jak Souderland sobie poradzi, pewnie nic z tego nie będzie, ale może akurat mu się uda.

A jak chcesz zaskoczyć recenzją, to wrzuć ją tak ok. 5-6 rano, to będę miał co czytać w drodze do na zajęcia 😛 .

Popularne wpisy

Popularne Gry