Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: dzisiaj same polecajki

Nie wszystko będzie jasne, więc czujcie się ostrzeżeni.

Bartek wczoraj rządził swoim Rozchodniaczkiem – jeśli Wam umknął, radzę nadrobić, bo rzecz jest naprawdę dobra.

Ja słucham rzeczy raczej mało popularnych, więc nie będę Was zadręczać kolejnym eksperymentem Björk czy utworem Dead Can Dance, w którym pobrzmiewają pieśni bachantek. Zamiast tego oddam głos komuś innemu – ja usuwam się w cień.

Nowy zwiastun Alladyna

Film pojawi się 24 maja.

V: “Gdybyż jeszcze były tam jakieś cytaty z Williama Blake’a. Ten film kompletnie nie rezonuje z moim wewnętrznym spleenem. Jest barwny i pełen światła, co napawa mnie smutkiem – wiem, że prędzej czy później światła te zgasną, a kolory zszarzeją i obrócą się w popiół. Ehh…” V ma kolejną migrenę.

A skoro jesteśmy przy filmach – warto będzie zwrócić uwagę na serial HBO “Czarnobyl”. A jeśli ktoś nie lubi filmów, to jest jeszcze “Czarnobylska modlitwa. Kronika przyszłości” Swietłany Aleksijewicz. Serial ukaże się 6 maja – zastanawia mnie, czemu nie 26 kwietnia, czyli w rocznicę wybuchu?

Big Boss – “Wojna atomowa to wciąż realny scenariusz. Takie historie trzeba znać, bo lubią się powtarzać.”

Kolejny zwiastun do Shenmue

Raziel: “Fanaberie śmiertelników”.

Ni no Kuni II – DLC The Tale of a Timeless Tome

Lester Chaykin: “Nie wiem, z jakiego świata pochodzą te Koszmary, ale w świecie Buddy’ego nie przeżyłyby nawet sekundy”.

The Riftbreaker

Gra EXOR Studios przeniesie nas na inną planetę, w której trzeba będzie budować bazę i bronić się przez autochtonami. Tytuł ukaże się w 2020 roku.

Adam Jesnen: “Ciekawie, jak pani Novak poradziłaby sobie z krótkim spięciem”. Ale ponieważ to zabrzmiało dwuznacznie, dodaje: “Chodzi mi oczywiście o optymalizację jej wszystkich dodatków… nieważne.”

A na Polygamii pojawiły się dziś następujące teksty:

Najważniejszą wiadomość zostawiłam na później – w NexusMods pojawiły się nude mody do Lady, Nico i V. Tego komentować nikt nie zamierza.

 

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
3 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

Ten trailer Shenmue to żart czy jakaś fanowska podróbka?

gseed
Użytkownik

Akurat wygląda to bardzo w klimacie oraz konwencji poprzedniczek i jestem jakby spokojniejszy o tę grę po obejrzeniu trailera.

niewierze
Użytkownik

Ten zwiazstun Czarnobyla przypomniał mi od razu książkę Czarnobylska modlitwa. Kronika przyszłości – Swietłany Aleksiejewicz.

Popularne wpisy

Popularne Gry