Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Dużo nowego od Focus Home Interactive, DLC do Car Mechanic Simulator 2015 i ciekawa aktualizacja Battlefronta

Dla każdego coś miłego.

Styx: Shards of Darkness to kontynuacja zaskakująco udanej gry Cyanide Studios i Focusa. Sequel przesiadł się na Unreal Engine i pojawi się jeszcze w tym roku. „Jedynka” była lepsza od Thiefa, warto mieć więc tę produkcję na oku.

The Technomancer to natomiast umiejscowione na Marsie cyberpunkowe RPG akcji. Od twórców Bound by Flame i Mars: War Logs , tutaj przesadny optymizm nie jest już wskazany, ale i tak trzymamy kciuki. Cyberpunk 2077 to pieśń przyszłości, dobrze więc, że będzie coś podobnego wcześniej.

Insurgency: Sandstorm to natomiast sieciowa strzelanka wywodząca się jeszcze z moda działającego na silniku Source z 2007 roku. Najnowsza edycja przesiądzie się jednak na Unreala, dostanie także tryb single, a do tego wydanie na konsole Sony i Microsoftu. Insurgency: Sandstorm wyjdzie w 2017 roku.

insurgency-sandstormInsurgency: Sandstorm


Aktualizacja Battlefronta

EA wprowadziło charakterystyczne dla kina ziarno na obrazie, po zaktualizowaniu gry można sobie je nie tylko włączyć, ale też ustawić jego natężenie. Oprócz tego aktualizacja to poprawki w balansie (w tym A-Wingów), poziom na Hoth w troszkę nowej scenerii, bo o zmierzchu. W aktualizacji jest też nowa misja do survivalu i Bitwa o Jakku, jeżeli ściągaliście ją wcześniej osobno, to teraz możecie ją skasować, żeby niepotrzebnie nie zajmować miejsca na dysku.

Car Mechanic Simulator 2015 dostał DLC z Mercedesami

300 SL Gullwing (W198) – stworzony w roku 1954, najszybszy samochód świata w swoim czasie. Pierwsze auto z wtryskiem paliwa. Drzwi typu Gull-wing. Ikona motoryzacji. 560 SEC (W126) – najmocniejsza i najbardziej pożądana wersja jednego z najpiękniejszych aut w historii.

carCar Mechanic Simulator 2015

Paczka kosztuje na Steamie 6 euro. Teraz jest promocja i dodatek można wyrwać z dwudziestoprocentową zniżką.

W marcowym PS Plusie jedną z gier będzie Broforce

Gra zebrała najwięcej głosów w ankiecie Vote to Play. I dobrze, bo to świetna rzecz. Załapała się w nasze TOP 30 2015 roku. Paweł Kamiński pisał o niej:

Broforce jest jak Contra Gdyby tylko w Contrze wystąpił Terminator, Robocop, Sędzia Dredd, Neo, Rayden i Snake Plissken. Do tego Commando, Blade, Rambo, Strażnik Teksasu, B.A. Baracus, John McClane, MacGyver. I jeszcze Indiana Jones, Ash Williams, Maczeta, Conan i Ripley To nawet nie połowa wojowników z unikalnymi umiejętnościami w których można się tu wcielić. Gdyby jeszcze w Contrze dało się wysadzić, rozstrzelać, a potem jeszcze raz wysadzić wszystko dookoła, to byłaby jak Broforce.

Dwie pierwsze części Dooma dla tych, którzy złożą preordera najnowszą część

Nie pochwalamy kupowania kota w worku, ale jak ktoś naprawdę jest napalony na nowego Dooma, to kupując grę na Xbox Live Marketplace teraz może dostać trochę klasyki na swoją konsolę.

23 i 24 maja w Katowicach odbędzie się IV edycja Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup

Pojawi się nowy, wiodący motyw – testowania gier. Gościem specjalnym szef QA bijącej wszelkie rekordy popularności gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” – Przemek Wójcik. Obok Przemka Wójcika pojawi się także Franek Różnowicz i Sergiusz Ślosarczyk.

Jak chcecie ponarzekać na błędy w Wiedźminie, to już wiecie, gdzie się udać 😉

Rozchodniaczka przygotowywał
Paweł Olszewski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry