Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Dreams, Dynasty Warriors 9 i Blade Runner 2049

Blade Runner 2049
Z kolei do Just Cause 3 nadciąga modyfikacja z multiplayerem.

Pokój jest nudny

Zgadzacie się z oświadczeniem z poniższego zwiastuna? Jeśli tak, to wkrótce z kolegami graczami i koleżankami graczkami wprowadzicie chaos i wojenną zawieruchę za sprawą modyfikacji do Just Cause 3, która wprowadza multiplayer. Wersja beta wystartuje już jutro, czyli 10 grudnia.

Star Citizen rośnie

Bartek nie jest zbytnio zadowolony ze stanu, w jakim znajduje się gra, ale za chwilę będzie ona trochę pełniejsza dzięki łatce 2.6. Wprowadzi ona długo wyczekiwany FPS-owy moduł Space Marine. Patch aktualnie sprawdzany jest na testowych serwerach, wkrótce pojawi się więc pewnie oficjalnie. Tutaj znajdziecie listę zmian i nowinek.

Z kamerą wśród indyków

Dzisiaj na Steamie premierę ma film dokumentalny Survivng Indie opowiadający o blaskach i cieniach sceny niezależnej. W nagraniach udział wzięli m.in. twórcy Podróży, Dropsy’ego czy Nuclear Throne.

Dreams żyje

Jeśli czekacie na dziwny, intrygujący twór Media Molecule i zaniepokoiły Was opóźnienia i brak gry na przebojowym PlayStation Experience to szef studia Siobhan Reddy pragnie Was uspokoić – gra ma się dobrze, po prostu jest ogromna i bardzo ambitna, deweloperzy nie skupiają się więc na reklamie,  tylko ciężkiej pracy nad tytułem.

Czy na sali są fani Dynasty Warriors?

Bo zapowiedziano Dynasty Warriors 9. Jedyne, co narazie wiadomo o tej grze, to że wprowadzi otwarty świat, a jedną z grywalnych postaci będzie Zhou Cang.

Winter (sale) is coming

Nie opadła wrzawa po poprzedniej, a już nadchodzi zimowa wyprzedaż Steama. Kiedy? 22 grudnia.

Jesteście na fali?

To może zainteresujecie się grą o surfingu? Okej, nie był to najbłyskotliwszy żarcik, wybaczcie. Tak czy inaczej: Surf World Series wyjdzie na PC, PS4 i Xboksie One w 2017 roku. Będą triki, znane miejscówki i multiplayer, ale nie myślcie, że zobaczycie to wszystko na poniższym, bardzo oszczędnym zwiastunie:

Widzieliście? Jest pierwsza zajawka Blade Runnera 2!

No, to znaczy Blade Runnera 2049. Częstujcie się:

Jednak w kwestii zwiastunów i tak nic dzisiaj nie przebije dla mnie Gordona Cole’a wcinającego pączka. Czy stworzono kiedykolwiek lepszy zwiastun czegokolwiek?

Polal i obejrzał miliard razy Lyncha jedzącego pączka,

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
darudesandstorm
Użytkownik

I jeszcze nowy zwiastun John Wick 2.

simpson
Użytkownik

łejtam

ammarmar
Użytkownik

Z jednej strony cieszę się na myśl o nowym Blade Runnerze, z drugiej strony trochę szkoda, bo nowy film samym swoim istnieniem rozwieje kilka tajemnic, dzięki którym pierwsza część była tak intrygująca.

Np. fani od lat spekulowali, czy Deckard sam był replikantem, nie będąc tego świadomym. Widać jednak nie był, skoro wciąż żyje w roku 2049 (czyli 30 lat później) i do tego się postarzał.