Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek dość letni, ale z datą premiery Hellblade: Senua's Sacrifice

I jeszcze jednym dodatkiem do GTA Online, a co.

Lato wjechało, to trzeba zaktualizować reklamówkę Switcha i uzupełnić chociażby o świeżo zapowiedziane Pokken Tournament DX. Następne kilka miesięcy z tą konsolą graniem wieloosobowym będzie stało, więc niech robią takich materiałów więcej. To naprawdę działa, słuchajcie. Jak przychodzą do mnie znajomi, czasem gramy nawet kilka godzin, szuflując tytułami. Obecnie zwłaszcza w Arms. Ale ciii, nic nie wiecie.

Humble Dla Stodolnego Bundle

No. Zdecydowanie. Z osób, które znam, tylko redaktor Bartosz byłby zainteresowany takim Bundlem. Nie. Wcale nie japoński. Silnie pecetowy, męski w stu procentach. Sami zobaczcie.

Nowy zwiastun Elex

“To nie jest ładna gra, ale czuć, że robią ją ludzie z pasją. Kluczowym pytaniem pozostaje jednak, czy ta pasja będzie tam błyszczeć wystarczająco mocno, by odwrócić uwagę od – raczej licznych – niedociągnięć. Różowe okulary fana Gothika mogą okazać się niezbędne.” – pisał Patryk o nowej grze Piranha Bytes’ i muszę mu wierzyć, bo fanem Gothica to ja zdecydowanie nigdy nie byłem. Ale jest nowy zwiastun, więc wrzucam.

Są tutaj fani Troya Bakera?

Na pewno, bo to fantastyczny aktor. Osobiście wybieram trochę mniej popularną rolę sympatycznego jegomościa, gdy wybieram swoją ulubioną – bo z Infamous: Second Son. Ale wiadomo, w The Last of Us czy BioShocku trzecim też go lofciam. Wspominam zaś o tym, bo potwierdzono właśnie, że powróci do płuc Taliona w następnym Śródziemiu. Nic dziwnego, że Warner Bros. się chwali.

Data premiery Hellblade: Senua’s Sacrifice

Nawet nie wiem, kiedy mi umknęła informacja, że następna gra Ninja Theory już nie jest exclusive’em dla Sony. Ale mamy datę premiery. I to bardzo bliską. 8 sierpnia na PS4 i pecetach. Tylko cyfrowo! Jesteście gotowi? To może być czarny koń tych wakacji. A na pewno jedyna produkcja, która tak bardzo trafia w mój gust. Czyli nie dostanę do recenzji. <śmiech> … <wcale-nie-śmiech>

Valve traci jeszcze jednego “gościa od Half-Life’a”

Tak, szybko odchodzą z firmy ostatnio. Tym razem pan Jay Pinkerton. Zwieńczenie przygód doktora Freemana staje się jeszcze bardziej nierealne.

The Surge ze wsparcie HDR

I to na obu wersjach PS4. Nie żeby ładniejsze oświetlenie pomogło Wam nie ginąć co chwilę w soulso-mękach, ale to zdecydowanie dobra wiadomość. Ja zacieram rączki na The Surge. Ale przede mną nadal daleka droga w Niohu, a obiecałem sobie najpierw ukończyć tamtą produkcję.

Wciąż nie macie dość GTA Online?!

Serio? Ale co ja tam wiem – nie tylko Wy. No to może jeszcze jedno DLC? W Gunrunning (czy też “Dozbrojenie”) zrobi się trochę wojskowo. Zapytam jak Russel Crowe – ARE YOU NOT ENTERTAINED? A tam. Grajcie w najlepsze. Pozwólcie Rockstarowi wyprzedzić Minecrafta. Oto zwiastun:

Rozchodniaczka tego oto
Co przyjemny był jak złoto

Dzień po redaktorze Stodolnym
Na ostatniej imprezie tak dostojnym
A dzień przed redaktorem Maciejem
Co na urlopie pewnie ledwo się chwieje
Rozlał, co chwilę wersy wydłużając
Ale po studiach, więc w tyłku to mając

Adam Piechota

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rzarvior
Użytkownik

“….też go lofciam” Lofciam ? Serio ?

soulsonist
Użytkownik

daj spokoj, to jest rozchodniaczek utrzymanyw dosc luznym stylu, ja tam z tego smiechlem akurat 🙂

mimochodem
Użytkownik

najlepszy bundle od lat

simpson
Użytkownik

dali by tą deskorolkę do gta to by rzucali w nimi pieniędzmi, jakby im jeszcze mało było 🙂