Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: dodatek do Anno 1800, beta dla fanów wikingów i erpegów

Późna godzina, bo sami wiecie... piątek.

Kiedy wszyscy już spokojnie sięgają po zimne soczki, włączają ulubione seriale i spotykają się z nielubianymi znajomy, młodszy redaktor wiadomości pisze dla czytelników rozchodniaczka. Tradycji musi stać się zadość, więc jedziemy!

Dodatek do Anno 1800 

Zacznijmy od tego, że DLC zawita w nasze skromne progi jeszcze w tym miesiącu. Nowe zadania ma sprawić, iż w świecie gry spędzimy dodatkowe sześć godzin.

Uczta dla wikingów

RUNE II z betą na ten weekend. Możecie spróbować swoich sił w trybie deatchmatch. Pssst! Tytuł jest na wyłączność Epica.

Mamy tu fanów winyli? 

Co powiecie na oryginalny soundtrack na winylu z gry Bloodborne? Pewnie tylko dla koneserów, ale warty uwagi.

Comic con i pewien zwiastun

Proszę, obejrzyjcie bohaterów, na których nie zasługiwaliśmy. Mam na myśli ich wygląd. Oj, wiecie. Szybko, bo może zniknąć!

Zmiany 

Overwatch z nowym systemem kolejki. Tym razem gracze, po raz pierwszy, będą wybierać wybraną postać przed samym doborem potyczki.

Mięsista aktualizacja

Ark: Survival z nową, darmową zawartością na konsole. Gracze powinni mieć już do niej dostęp, ponieważ miała pojawić się  wieczorem. Łapcie zwiastun dodatku, który był wrzucony jakiś czas temu.

Dzisiaj muzyki nie będzie, bo dalej nie widziałem zwiastuna wieśka. Czuję się zły. Karą będzie stary.

Dzisiejsze teksty:

Po powrocie ze zdjęć pisał…

Łukasz Jarkiewicz

 

 

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zjyslav
Użytkownik

Dwie uwagi:

– Można by wspomnieć jak dodatek do Anno się nazywa. Szukając na szybko znalazłem, że pewnie chodzi o The Sunken Treasure. Bez podanego tytułu jakaś taka sucha mi się wydała ta notka.

– W Overwatchu nie będzie wybierania postaci przed meczem, a jednej z trzech ról (damage, support, tank) i każda drużyna będzie miała skład 2-2-2. Gra trochę bazuje (albo chociaż chce bazować) na dopasowywaniu kompozycji do sytuacji w grze. Teraz będzie zmniejszona dowolność, ale wciąż będzie można w obrębie roli przesiąść się na innego bohatera. A nie-rankingowe granie na starych zasadach ma wciąż być możliwe.

PentaStar
Użytkownik

Rune II nadal prezentuje się słabo… I jeszcze ta wymuszona, niby dowcipna, narracja z trailera…

Popularne wpisy

Popularne Gry