Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, do którego najlepiej pasuje tytuł "Starcie kolosów"

Ale jeśli kolos walczy z cieniem samego siebie...

To jak z tą filozoficzną zagwozdką o drzewie spadającym w lesie, w którym nie ma nikogo kto mógłby to usłyszeć… Nie ważne, oto jak remake Shadow of the Colossus wygląda w porównaniu z oryginałem.

No wygląda dużo fajniej, ale coś we mnie krzyczy, że jednak cała para idzie w przerabianie gry, która była już przerabiana i może jej styknie.

The Surge przypomni o sobie w grudniu

Darmowe bronie już dostaliśmy, więc czas na nowe wyzwania. Te przybędą wraz z dodatkiem A Walk in the Park – na początku grudnia. Dodatek darmowy nie będzie, ale obrazki z niego są.

Rocket League i data startu na Switchu

Sieciowy fenomen odpali na konsoli Nintendo 14 listopada. Niby sporo czasu przed prezentami od Mikołaja, ale hej – nikt nie zabroni Wam spróbować drobnych negocjacji, by może jednak konsolkę dostać ciut wcześniej…

Premierowy zwiastun Spintires: MudRunner… kręci kołami i syfi dookoła

Nasza recenzja na dniach. Jak już naczelny się opłucze. He, he, he…

South Park zniszczy wasze telefony 9 listopada

Nie, nie trafią one do…

Ej, ekipa. Możemy na chwilę przestać filmować? Wiem, że “duża gra” ma fajny i nieużywany podtytuł “W tył ku akcji”, ale jak ja mam wsadzić w niego informację, że chodzi o mobilny spin-off, który trafi na iOS i Androida 9 listopada, co? No właśnie… Ok, zacytujmy coś:

Zawierający ponad 80 kart, South Park: Phone Destroyer™ to także przezabawna kampania dla jednego gracza z 60 poziomami wypełnionymi historiami i dialogami. Ukończ je, aby rozwinąć swoją kolekcję, zwiększyć łupy i odblokować nowe wyzwania!

Nowe gry w  serii Classics 99

Do serii wydawniczej gier na Xboksa One w cenie 99 złotych dołączyły dwa tytuły: Gears of War 4 i Forza Motorsport 6.

World of Final Fantasy niedługo na Steamie

To ta gra, która wydaje się tak milusia i fajna, ale w recenzji największego fana Final Fantasy w redakcji zasłużyła na ledwie 2,5/5.

Czytam w sieci pozostałe recenzje tego tytułu i zastanawiam się, czy aby na pewno grałem w tę samą grę. Czy też może tylko ja uważam, że sam fakt reprezentowania kultowego kanonu wcale nie oznacza od razu rzeczy obowiązkowej.

Więc… może nie napalajcie się po tym zwiastunie?

Jutro dzień zadumy, więc bądźcie dla siebie super mili. A jeśli między super a mili powinienem wstawić myślnik, to zachowajcie to dla siebie. Chwili spokoju życzy,

Maciej Kowalik

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ted360
Użytkownik

Odnośnie ostatniego akapitu: myślnik jest zbędny, ale warto połączyć te słowa w jeden wyraz. Podobnie jak ‘nie ważne’ 🙂 a jeśli gra jest takim arcydziełem jak SotC, to nigdy nie styknie jej ulepszania, zwłaszcza że w tym remake’u czuć duszę oryginału…