Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek dla wszystkich, niezależnie od posiadanego przez Was poziomu zaawansowania

Spóźniony, ale mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Wrześniowy plan testów Call of Duty: Modern Warfare

Pierwsza beta będzie dostępna tylko dla posiadaczy konsol Sony i odbędzie się od 12 do 16 września. W drugiej fazie testów przeprowadzanych od 19 do 23 września będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani. Pierwsze materiały z kampanii dla jednego gracza – będzie powód, żeby pograć w nowego CoDa zostaną ujawnione dopiero pod koniec września, zaś 7 października poznamy szczegóły dotyczące kooperacyjnego trybu Spec Ops.

 A Wy czemu polujecie?

Czyli reklama Monster Hunter World: Iceborn, bo jak wiadomo dzień bez Monster Huntera dniem straconym.

Megan Fox i Black Desert, czyli idealne “combo”

Coś na co trafiłam przypadkiem, przeglądając kanał PlayStation po tym, jak skończyłem oglądać reklamę powyżej. Okazało się, że to również reklama z przepiękną Megan Fox (grała między innymi w Transformersach, jak ta seria miała jeszcze ręce i nogi; nie zmienia to faktu, że i tak ją uwielbiam. Filmy, żeby była jasność). A, no tak, giereczki. Black Desert Online miało swoją premierę w 2014 roku, a pod koniec sierpnia tego roku ukazał się jej port na PS4.

Przy okazji opublikowano też materiał zza kulis, w którym aktorka mówi o pozytywnym (wręcz “terapeutycznym”) wpływie tego MMORPG-a na młodych ludzi. Jednak opłacało się grać w giereczki, widzisz mamo?

Death Stranding przystępne dla każdego

Mówi się, że Hideo Kojima, podobnie zresztą jak David Cage, to niespełnieni filmowcy, którzy w jakiś niewyjaśniony i zupełnie przypadkowy sposób znaleźli się w przemyśle growym. Obaj tworzą bardzo filmowe gry, w których bardzo istotne są “imołszyns”. Death Stranding, najnowsze dziecko – w kontekście tej gry brzmi to trochę… creepy(?) – tego pierwszego twórcy będzie jeszcze bardziej filmowe, a to za sprawą trybu “bardzo łatwego” dla osób, które nie do końca czują się dobrze z grami.

I o ile samo w sobie brzmi to co najmniej dziwnie, to bardzo popieram takie rozwiązanie. Pamiętajcie proszę, że gra wychodzi tylko na PlayStation 4 i nie każdy czuje się dobrze z padem w ręku. Sam mam taką znajomą i dla niej może to być okazja, by w ogóle poznać tę grę.

 Apocalipsis: Drzewo poznania dobra i zła ląduje na Xbox One i PlayStation 4

Przygodówka studia Punchpunk, która w marcu 2018 roku miała swoją premierę na Steamie, dziś trafiła na Xbox’a One i PlayStation 4. Po ciepłym przyjęciu oryginału, gra trafiła w styczniu tego roku na Switcha, a teraz wylądowała też na pozostałych konsolach. Podrzucam jeszcze reckę Asi, a i sam mam do tego tytułu sentyment – była to pierwsza gra, którą zrecenzowałem i na nowo obudziła we mnie miłość do przygodówek. Polecam sprawdzić, krótka i bardzo przyjemna.

 A dziś na Poly pisaliśmy o:

Przygotowuje się mentalnie na pracujący weekend,

Bartek Witoszka

Więcej na temat:

9
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
6 Odpowiedzi
7 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gsg
Użytkownik

Ostatnie Transformersy, które miały ręce i nogi? To chyba 30+ lat wstecz 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=eaVcpfncOWs

LorDex
Użytkownik

na prawdę oczekujesz głębi po filmie na podstawie komiksu/kreskówki stworzonych, żeby sprzedawać dzieciom zabawki? 🙂

GIflame
Użytkownik

Jeżeli Transformers to tylko Touch – https://www.youtube.com/watch?v=A52–FKUQgU

gseed
Użytkownik

Już niemalże pełnoletni MGS2 od Kojimy miał tryb very easy, wiec to akurat nic nowego dla tego twórcy.

wojto
Użytkownik

Ostatni wpis z piątku… czy to już koniec?

gseed
Użytkownik

Zauważyłem ze teraz Poly działa w trybie nocnym i wiadomości zaczynaja się pojawiać późnym wieczorem, pewnie wtedy kiedy cała redakcyjna dwójka skończy normalna prace :D.

OldCat
Użytkownik

Czy tylko ja mam wrażenie że Poly obumiera?…

Popularne wpisy

Popularne Gry