Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Cyberpunkowa nuta i upragniona aktualizacja

Jest też o karciance Valve!

Zaczynamy wieczorny przegląd wiadomości ze świata gier wideo. Dzisiaj (nie)wyjątkowo zaczniemy od Cyberpunka 2077. Ponownie wystąpił wybuch informacji na jego temat, więc wydoję go do ostatniej kropelki. Chociaż w tym przypadku powinienem napisać nutki. Zaczynajmy.

Cyberpunk 2077

Redzi nie przestają sypać nowymi materiałami ze swojej gry. Tym razem padło na kolejną piosenkę. Zostawiam fragment tekstu, żebyście mogli pośpiewać.

“we lost everything
we had to pay the price
yeah we lost everything”

Fortnite

Twórcy zdecydowali się na osłabienie mechów, które siały zniszczenie. Powstało wiele kompilacji (wstawiłem pierwszą lepszą) z przesadną siłą maszyn. Narzekali nie tylko gracze, lecz także zawodnicy profesjonalnych rozgrywek. Więcej o aktualizacji tutaj.


Disintegration

Strzelanka science fiction doczekała się dłuższego filmu prezentującego rozgrywkę. Przypominam, że w nowo założonym studiu pracuje człowiek odpowiedzialny za Halo. Sama gra łączy elementy strategii z shooterem. Ciekaw jestem tej kombinacji. Na teraz wygląda to średnio.

Exorcise the Demons

Znajomi, kooperacja i próba przetrwania? Musiałem to po prostu wrzucić. Dodaję zwiastun prosto z targów. Datę premiery wyznaczono na 18 września. W tej chwili tytuł jest gotowy na dodanie do listy życzeń.

Decay of Logos

Zelda na komputerze, o której miałem okazję pisać. Polecam zerknąć, bo temat z pewnością warty uwagi (tytuł pozostaje niezależną produkcją mierzącą nad wyraz wysoko). Otrzymaliśmy nie tylko nowy zwiastun, lecz także paczkę screenów.

Artifact

Tutaj robi się ciekawie. Richard Garfield powiedział, że Valve wciąż pracuje nad karcianką (a po premierowej porażce była kompletna cisza). Jego słowom można wierzyć z tego względu, że jest głównym projektantem tej nieudanej gry. Jeszcze ciekawsze od tych wieści jest zdanie o tworzeniu pełnych rozszerzeń do karcianki. Cóż, zobaczymy.

Film Uncharted 

Mam złą wiadomość. Reżyser filmu Uncharted, Dan Trachtenberg, odszedł. Sony poszukuje kogoś na zastępstwo do końca lata, ponieważ mówi się o rozpoczęciu zdjęć na początku przyszłego roku. O powodzie rezygnacji usłyszymy tylko świerszcze, a firma nabrała wody w usta. Mam też dobrą wiadomość. Tom Holland nadal jest! Ale czy to takie dobre… A widzieliście ten filmik?

Dzisiaj wystukaliśmy:

A rozchodniaczka przygotował

Łukasz

Więcej na temat:

7
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
3 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rorkdcr
Użytkownik

1. Piosenka z CP2077 – mizeria, solidne 4/10 not great, not terrible 2. Disintegration – solidna, rzemieślicza robota bez charakteru 3. Artifact – wydawanie (kolejnej) karcianki która nikogo w 2019 roku, nie mam pojęcia co oni tam ćpią w valve, to się nie miało prawa, i nadal nie ma prawa udać. Nie na to czekają steamowcy. Nawet CDPR na gwencie się rozjechał jak stara baba na lodowisku. 4. Film z Uncharted. Tak, “widzieliśmy”, nie, nie lubimy. Fillon pasował do tej roli 15, 20 lat temu, teraz pozostał mu charakter, bo niestety, jego kungfu jest słabe. Ewentualnie, musiałby spędzić na siłce… Czytaj więcej »

Bjorn
Użytkownik

Tom Holland kompletnie nie leży jako Drake, dla mnie kwintesencją tej postaci był Uncharted 4 i Fillion pasowałby idealnie.

madoc
Użytkownik

Fillion jest trochę nie w formie już. Natomiast Holland miał grać młodego Nathana, do którego jest bardzo podobny.

Aimagylop
Użytkownik

Ta muzyka z 2077 roku brzmi przestarzale już w 2019…

Aimagylop
Użytkownik

“Mam też dobrą wiadomość. Tom Holland nadal jest! Ale czy to takie dobre…”

Tom Holland nadal jest co?
I co jest takie dobre?
Mam wrażenie że w ostatnim akapicie brakuje kilku wyrazów albo całych zdań.

Bjorn
Użytkownik

Czego Ci brakuje i czego nie rozumiesz? 😀

Aimagylop
Użytkownik

Pisanie jeszcze raz tego samego byłoby redundantne, więc wklejam obrazekcomment image

Popularne wpisy

Popularne Gry