Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Cthulhu, Talisman, Mario i honor

A wiecie, że Resident Evil 7 będzie grą Play Anywhere?

No, to już wiecie.

Co oznacza, że kupując grę w wersji cyfrowej w Xbox Game Store czy Windows Store, gramy w nią na kompie albo na Xboksie One. Ale nie kupujcie w ciemno. Poczekajcie na recenzje. Sejwy też przechodzą więc to fajna opcja.

Choć nie tak fajna jak zwiastun Call of Cthulhu od studia Cyanide.

Czarny koń tego roku? Bardzo możliwe.

Super Mario Run dobiegnie na Androida w marcu

Nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy. Już jakiś czas temu odpalono rejestrację, która sprawi, że na pewno nie przegapicie premiery. A czy warto zawracać sobie nią gitarę? Mamy recenzję.

A Kingdom na mobilki jeszcze w styczniu

Indyczek o zarządzaniu (ale nie takim jak myślicie, to nie klon SimCity) zwiedził już PC i PS4. A moim zdaniem właśnie na smartfonach i tabletach powinien poradzić sobie najlepiej. Premiera 31 stycznia.

Path of Exile trafi na Xboksa One

I to już ponoć niedługo. Kto tak jak ja rozczarował się cukierkowym Diablo, ten będzie miał okazję do zasmakowania bardziej wymagającej gry. Czekam. Diabelsko.

Birthdays the Beginning w maju

To ta gra od autora Harvest Moon, więc jeśli lubicie wszelkiego rodzaju “farmy” i cenicie święty spokój, to powinniście mieć ją na oku. Premiera 9 maja. Na PC i PS4

Danganronpa Another Episode w czerwcu

Wydawca poinformował, że gra zmierza na zachód. I nie tylko do USA. W Europie trafi do sprzedaży 23 czerwca. Będą wersje pudełkowe i cyfrowe. A ostatecznie Danganronpa ma trafić też na Vitę.

Co w becie For Honor?

Dużo dobra. 9 wojowników z trzech frakcji, pięć trybów, sześć środowisk. Sporo jak na trzy dni testów. Zapisać możecie się na stronie gry.

Halo Wars 2 ozłocone

Czyli premiera w lutym. A od jutra beta. Konsolowy RTS – tego nam trzeba!

Magia i Miecz na konsolach

No dobra – nie MiM ale Talisman. Choć to przecież to samo, studio Nomad Games przeportuje kultową planszówkę z PC na PS4 i PS Vita. Razem z dodatkami. I to całkiem niedługo, bo jako datę premiery wspomina się wiosnę.

Nie ma nic do recenzji, więc się nudzi,

Maciej Kowalik

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o