Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Blink 182, darmocha, esport. Jest nawet Conan. Ten z Cymerii

Styka?

Bo jak nie styka, to mam zwiastun drugiego Styxa

Nie zamierzam Was znowu przekonywać do jedynki. Ja czekam na sequel, którego póki co nie opóźnili. Czyli zagramy w tym roku.

Crush Your Enemies opóźnione

Rodacy z Vile Monarch uznali, że wydawanie niezależnej miniaturki RTS-a w trakcie E3 jednak nie jest dobrym pomysłem. Może to i racja. Sam planowałem grać na tablecie, ale potem dotarło do mnie, że on będzie moim całodobowym okienkiem na Euro 2016. W Crush Your Enemies zagramy 13 lipca.

Blink 182 zagra na E3, na zaproszenie Bethesdy

Na wykonanie “What’s my age again” raczej bym nie liczył, bo zgromadzeni na hali 40-latkowie zdzierający z siebie ubrania po zwiastunie Dishonored 2 mogliby to pytanie źle odebrać.

Skarbiec EA Acces dla każdego posiadacza Xbox Live Gold

Oczywiście tylko przez 10 dni. Od 12 do 22 czerwca. Bawcie się dobrze.

Mało? Ok, to w ten weekend gracie na Live za darmo. I w Rocket League na X1 też gracie w ten weekend za darmo.

Hiszpańska Valencia CF kolejnym klubem piłkarskim z drużyną eSportową

Swoją drużynę LOL-a ma już niemieckie Schalke. Profesjonalni esportowcy podpisali tez kontrakty z Wolfsburgiem i Westhamem. Valencia przeciera szlaki w Hiszpanii. Zamierza stworzyć sekcję, która powalczy w FIFA, Hearthstone, Rocket League i League of Legends.

Conan Exiles wygląda tak…

Z jednej strony dość prymitywnie. Z drugiej – wzniesienie własnej osady byłoby wdechę. Zobaczymy, co z tego będzie. W ciemno bym tego nie kupił.

Debiut Take Off – The Flight Simulator od Jujubee

Studio tworzące grę o tragedii Kurska, wypuściło dziś na iOS i Androida swój symulator lotu. W informacji prasowej czytamy:

Potężną flotę składającą się z kilkudziesięciu samolotów można wysyłać do 21 najbardziej popularnych lotnisk na świecie m.in. do Nowego Jorku, Frankfurtu, Tokio i Pekinu, z możliwością wykonywania startów i lądowań z lotnisk, które gracz kontroluje

Wersja na iOS. Wersja na Androida.

Muzyka z gier w Sopocie

W ten weekend. W zasadzie to w sobotę o 15:45 w Państwowej Galerii Sztuki odbędą się gawędy o muzyce w grach, które mogą Was zainteresować.

Rolę bardów przyjmą na siebie Mikołaj Stroiński, Marcin Przybyłowicz i Patryk Gęgniewicz a wprowadzającym w temat minstrelem zostanie Piotr Gnyp.

Więcej informacji znajdziecie tu. Wstęp wolny.

Konsolowy Prison Architect wyjdzie w Polsce w pudełku

A wyda go Cenega, w sugerowanej cenie 130 zł, bez 1 grosza. Premiera 1 lipca.

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry