Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Beta Destiny 2, nowa postać w Overwatchu i Star Citizen

A do tego Thimbleweed Park!

20 minut rozgrywki z Monster Hunter World

Capcom opublikował 20-minutowy materiał, prezentujący rozgrywkę w nadchodzącym Monster Hunter World. Premiera gry na początku przyszłego roku na PS4 i Xboksa One. W późniejszym czasie pojawić ma się również wersja pecetowa.

Otwarta beta Destiny 2

Wiadomo już, kiedy rozpoczną się otwarte beta testy destiny. Z pierwszą misją fabularną gry zapoznać się będzie można w weekend rozpoczynający się 21 lipca. Ci, którzy zamówili Destiny 2 przedpremierowo, dostaną możliwość zagrania nieco wcześniej – 18 lipca.

Dwa zwiastuny Pokken Tournament DX

Pokemonowy tytuł na wyłączność Switcha doczekał się dwóch nowych trailerów. Pierwszy wprowadza w samą grę, drugi pokazuje różnice między tą wersją a wcześniejszym wydaniem na Wii U. Premiera 22 września.

Thimbleweed Park trafi na dodatkowe platformy, w tym Switcha

Najlepsza gra tego roku zgodnie z wcześniejszymi obietnicami twórców trafi w końcu na platformy inne niż PC i Xboksa One. Więcej informacji na ten temat Ron Gilbert podać ma w przyszłym tygodniu, ale już teraz wiadomo, że wśród nowych platform będzie również Nintendo Switch.

Minecraft: Story Mode – zwiastun drugiego sezonu

Telltale udostępniło zwiastun drugiego sezonu fabularnego Minecrafta. Koncentruje się on na jego pierwszym odcinku – Hero in Residence.

Doomfist – nowa postać w Overwatchu

Blizzard wprowadza nowego bohatera do swojej szalenie popularnej gry sieciowej. Poniżej znajdziecie zapowiadający Doomfista zwiastun, a pod tym adresem obejrzeć możecie film, w którym twórcy opowiadają o nim szerzej.

Nowa jednostka w dodatku do XCOM-a 2 – Skirmisher

Ci uwolnieni spod kontroli współpracującego z obcymi Adventu żołnierze wspomogą gracza w dodatku do XCOM-a 2. Opowiadający o nich materiał – poniżej.

Planety i księżyce w Star Citizenie

Na nowym materiale ze Star Citizena zobaczyć można m.in. technologię, wykorzystywaną przez twórców gry do tworzenia powierzchni księżyców i planet. Mają być one stopniowo wprowadzane wraz z wersją alfa uaktualnienia 3.0.

Kolejne DLC do Breath of the Wild wciąż z Linkiem

Eiji Aonuma, producent serii The Legend of Zelda, poinformował, że wbrew plotkom, w drugim DLC do Breath of the Wild nie wcielimy się w Zeldę. Gracz wciąż kierował będzie Linkiem, ale dodatek The Champions’ Ballad rzucić ma trochę nowego światła na postać księżniczki.

Pierwszy zwiastun filmowego Bleacha

Ta adaptacja mangi i anime z udziałem żywych aktorów zadebiutować ma w Japonii tego lata.

Chciałbym być tak fajny jak Patryk,

Ale nie jestem,

Więc zostaje tylko pić,

Dominik Gąska

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry