Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Dwa jeże, trzech snajperów i cywilizacja...

Sniper Elite 4
... wchodzą do baru.

Sonic Mania później niż zakładano

Gra, która przypomnieć ma nam czasy świetności Sonica, ukaże się nieco później, niż planowano. Sega ogłosiła, że zamiast na wiosnę tytuł trafi do sprzedaży latem. Złe nowiny osłodzić ma nowe wideo.

I jeszcze jeden Sonic w tym roku!

Jak się okazuje, poza powyższą grą pod koniec tego roku ukazać ma się jeszcze jeden tytuł z Sonikiem. Tym razem już bardziej współczesny i w 3D. Tytuł – Sonic Forces.

Prezes Telltale odchodzi ze stanowiska

Dotychczasowy CEO firmy Telltale, Kevin Bruner, zrezygnował ze swojego stanowiska. Jego miejsce zająć ma drugi ze współzałożycieli  – Dan Connors. Co ciekawe, Bruner objął tę rolę w 2015 roku po rezygnacji Connorsa. Panowie bawią się w berka, czy co?

guardians_1

Demo Cywilizacji VI

Na Steamie pojawiła się wersja demonstracyjna szóstej odsłony kultowej serii strategicznej. Można ją znaleźć pod tym adresem. Pozwala na rozegranie 60 tur Chinami.

The Surge – zwiastun CGI i data premiery

Twórcy futurystycznego Dark Souls opublikowali nowy zwiastun gry. Tym razem samo CGI, więc bardziej dla poczucia klimatu niż zobaczenia, jak się w to będzie grało. Doczekaliśmy się również oficjalnej daty wydania – 16 maja tego roku.

Nowa kampania do Sniper Elite 4 w przyszłym tygodniu

Studio Rebellion ogłosiło, że już 21 marca gracze Sniper Elite 4 dostaną możliwość kupienia pierwszej części minikampanii, toczącej się po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Część druga ma zostać udostępniona w kwietniu, a trzecia – w maju lub czerwcu. Wraz z nią pojawi się również nowa mapa i tryb multiplayer – te, zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, ściągnąć będzie można za darmo.

Uga buga buga uga,

Dominik Gąska

 

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
konbezzebow321
Użytkownik

Nie wiem czemu spodziewałem się po tym Sonicu czegoś nowego i odświeżającego. Po obejrzeniu gameplaya zupełnie straciłem zainteresowanie. Przeczuwam słabego średniaka.