Zmien skórke
Logo Polygamii

Rosewater będzie klasyczną przygodówką na Dzikim Zachodzie

Wciąż lepsze od Red Dead Redemption 2 (he he).

Francisco González, twórca znakomitego Shardlight (jak twierdzę ja) i równie znakomitego Lamplight City (jak twierdzi Asia – muszę w końcu zagrać!), zapowiedział swoją nową grę. Rosewater będzie “westernowym dramatem przygotowym w świecie Lamplight City”, jak pisze sam twórca.

Patrząc na pierwsze screenshoty, którym podzielił się twórca, można z dużą dozą pewności zakładać, że pod względem rozgrywki nie zmieni się tu wiele w stosunku do jego poprzednich gier. Będzie to więc klasyczna przygodówka point and click z dużym naciskiem na fabułę i dialogi.

González podkreśla, że prace nad grą w pełnym wymiarze rozpoczął zaledwie w styczniu tego roku, a do jej ukończenia będzie potrzebował około 1,5 roku. Premiery można więc oczekiwać pod koniec 2020.

Twórca zapowiedział również, że poza powiązanie nowej gry z Lamplight City ma być więcej niż powierzchowne – w Rosewater pojawić ma się przynajmniej jedna postać, znana z jego poprzedniej produkcji.

Ja tam czekam. I Asia pewnie też. Nie potrzebujemy nikogo więcej!!!!!!!!!

Dominik Gąska

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
soulsonist
Użytkownik

Zatrzymalem sie na pierwszym rozdziale i jakos nawet mnie nie ciagnie zeby wrocic, co ze mna jest nie tak?!! 🙁

Bartosz Witoszka
Redaktor

“Ja tam czekam. I Asia pewnie też. Nie potrzebujemy nikogo więcej!!!!!!!!!” – mogę dołączyć do klubu przygodówek klikanych?

Popularne wpisy

Popularne Gry