Zmien skórke
Logo Polygamii

Rocksteady Studios nie zagości na tegorocznych targach E3

Czekacie na wieści o nowym Batmanie? Mam złą wiadomość.

Kolejne studio ominie szerokim łukiem zbliżające się targi. Sefton Hill, współzałożyciel Rocksteady Studios, poinformował za pomocą Twittera o nieobecności na tegorocznym E3. To już kolejny rok, w którym ponownie nie zobaczymy nowego tytułu od tego studia, a mijają już prawie cztery lata od premiery Batman: Arkham Knight.

W internecie wciąż nie brakuje pomysłów na to, o czym może być nowa produkcja, ale jedyne co jest pewne to to, że mamy do czynienia z tytułem AAA, ponieważ swego czasu Rocksteady Studios poszukiwało nowych pracowników do projektu takich rozmiarów. Można natomiast śmiało odrzucić grę o Supermanie, gdyż sam Sefton zdementował te plotki w jednym z tweetów. Jedynym pocieszeniem pozostaje fakt, że gra jest tworzona i fani zostaną powiadomieni, gdy nadejdzie odpowiedni czas – przynajmniej tak twierdzi Hill.

Warto odnotować kolejną nieobecność niemałego producenta. Niedawno Activision zadeklarowało brak własnego stoiska, gracze obejdą się smakiem również jeśli chodzi o EA. Amerykański wydawca i producent gier pojawi się na własnej imprezie, EA Play, która rozpocznie się już w ten piątek. Z pewnością wielu zszokowała też informacja nie tylko o braku konferencji Sony, ale również stoiska. Z tego też powodu tegoroczne targi mogą koniec końców schować się w cieniu ubiegłego roku, w którym poznaliśmy wiele mocnych produkcji od światowych gigantów. Być może obecni będą mieli większe szanse na zaskarbienie sobie serc graczy, ale jakiś niedostatek pozostaje.

Więcej na temat:

11
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
9 Odpowiedzi
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

Myślałem że oni przestali już robić Batmany

gseed
Użytkownik

O, ktoś nowy! Proszę się przestawić 😉

Krzysztof Kempski
Redaktor

Kolega praktykuje u nas i jak widać nie będzie zajmował się kserokopiarką i parzeniem kawy :). Zdążycie jeszcze lepiej go poznać w kolejnych tygodniach.

gseed
Użytkownik

No to super, czekamy.

A co z naczelnym?

Krzysztof Kempski
Redaktor

Szczerze to naczelnego chwilowo nie mamy, Bartek rozstał się z redakcją. Nie pisaliśmy o tym jeszcze pomimo tego, że wspominałem kilka dni temu o tym, że napiszemy, bo sami czekamy na rozwiązanie sytuacji. A na razie mamy ustaloną w miarę organizację pracy na najbliższy czas i tego się trzymamy. Jak będzie o czym więcej pisać to napiszemy.

C.C. Stellar
Użytkownik

Czyli Polygamia straciła wydawcę, bo to chyba Bartek był właścicielem? Czy może zamotałem? Kurdę szkoda, najpierw JPB, teraz Bartek. Załoga się wykrusza.

Krzysztof Kempski
Redaktor

Zamotałeś. Bartek zarządzał, ale nie był właścicielem. Jak napisałem, nie mamy chwilowo naczelnego, nie właściciela.

gseed
Użytkownik

Heh, przeczucie mnie nie myliło.

Takie ciche odejście… zdecydowanie konieczne będzie kilka słów wyjaśnień dla czytelników. Zawsze naczelny w jakiejś formie się tu żegnał.

Popularne wpisy

Popularne Gry