Zmien skórke
Logo Polygamii

Rocket League za darmo od 23 września

Minęło już pięć lat odkąd "Rocket League" nieco z zaskoczenia stało się wielkim hitem. Twórcy stwierdzili, że to idealny moment do przejścia na model free-2-play. Start: 23 września. Oby tylko serwery to wytrzymały.

Dla tych, którzy przespali ostatnich pięć lat. “Rocket League” to równie kuriozalny co wciągający miks piłki nożnej i samochodów. Auta są cztery (przynajmniej w jednym z trybów), bramki dwie, zwycięzca może być tylko jeden. Czysta i niczym nie skażona rozrywka dla każdego.

Na tyle, że Psyonix, twórcy gry, chwalili się w 2018 r. ponad 10 mln sprzedanych egzemplarzy. “Rocket League” podbiła też e-sportowe areny. A teraz dostępna będzie za darmo.

“Rocket League” na model biznesowy free-2-play przejdzie 23 września. Jeżeli mieliście już wcześniej grę, otrzymacie status Legacy, czyli całą masę dodatków.

Nowy model produkcji to również nowe turnieje, wyzwania, rozgrywki cross-platformowe (zmierzyć się będą mogli pececiarze i konsolowcy), a także zapis pomiędzy różnymi urządzeniami. To z kolei oznacza, że w dowolnej chwili można wyłączyć komputer i kontynuować rozgrywkę na Playstation 4, Xbox One czy Nintendo Switch.

W grze pojawią się mikrotransakcje, ale nie będą miały żadnego wpływu na mecze.

W lipcu Psyonix Studios  świętowało pięć lat od wydania swojego hitu. W tym czasie gracze rozegrali 5 miliardów meczów i strzelili 29 miliardów goli. I wszystko wskazuje na to, że licznik będzie się kręcił jeszcze bardzo długo.

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
claven
Użytkownik

“Auta są cztery (przynajmniej w jednym z trybów), bramki dwie, zwycięzca może być tylko jeden.”
Dawno nie grałem, ale nie przypominam sobie trybu, w którym czterech graczy gra o indywidualne zwycięstwo. A typowymi trybami turniejowymi były 3 na 3 (drużyna) oraz 1 na 1.

Ciekawy ruch – spodziewałem się raczej wypuszczenia “dwójki”. Może zainstaluję znowu, bo bez świeżej krwi RL przestało być grą dla casuali.

Popularne wpisy

Popularne Gry