Zmien skórke
Logo Polygamii

Ledwie wyszedł Resident Evil 3, a Capcom już chce wiedzieć, czy jesteśmy gotowi na kolejny remake

Umbrelli nigdy dość?

Co prawda Resident Evil 3 nie zdobywa aż takich wysokich not, jak remake części drugiej, to wydaje się, że Capcom po raz kolejny osiągnie sukces komercyjny. Firma już zaczęła wypytywać fanów o kolejne remaki. 

Japońska firma przygotowała właśnie ankietę na rynki azjatyckie z zapytaniem dla graczy, czy byliby zainteresowani następnym odświeżeniem tytułu z serii Resident Evil. Możliwych odpowiedzi jest pięć, wahających się od “kupię grę, nawet jeśli miałbym zakupić nową konsolę” po “nie chcę już w nie grać”.

Co ciekawe, jeśli Capcom zdecydowałby się na kolejny remake, to patrząc na numerowane części, powinien być to “Resident Evil 4”, ale przecież po drodze wyszedł kultowy “Code Veronica” na Dreamcasta, a później PS2 i inne platformy. 

Resident Evil 4 postawił już na zupełnie inną formułę rozgrywki, a więc w teorii to taki przejściowy tytuł, jakim była “Code Veronica” miałby większy sens w nowych szatach. 

Zobaczymy oczywiście na jaki krok zdecyduje się Capcom, ale cokolwiek to nie będzie – miejmy nadzieję, że Japończycy dadzą sobie tym razem więcej czasu, niż ten rok, który minął między remake’ami RE2 a RE3. Wydaje się, że jeśli Capcom spędziłby nieco więcej czasu nad tym drugim, mógłby okazać się on jeszcze bardziej kompletną produkcją. 

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mistrz
Użytkownik

Jeśli chcą coś remak’ować to ja chcę Veronikę. Ta gra zasługuje na dużo więcej uwagi niż dostała

3mortis
Użytkownik

Dokladnie zreszta RE4 nie jest znowu taki stary itp, troche podrasowac textury i sterowanie i spokojnie mozna by sie obejsc bez remastera jeszcze pare lat

s.p.
Użytkownik

Jak ma to wyglądać jak robiony przez B team nemesis to mogą se to wsadzić. Wracam do kupowania gier Capcomu po kilku promocjach

Popularne wpisy

Popularne Gry