Zmien skórke
Logo Polygamii

Red Dead Online z aktualizacją i nową zawartością

Wkrótce kolejne nowości.

Rockstar udostępnił graczom trybu sieciowego Red Dead Redemption 2 pierwsze duże uaktualnienie. Wprowadziło ono dzienne wyzwania, nową broń (rzadką strzelbę), nowe przedmioty i stroje oraz nowe emotki.

Patch wprowadził także zapowiadane wcześniej poprawki i usprawnienia, w tym lepsza widoczność graczy i zmiany w systemie prawa i nagród.

To dobra okazja na wrócenie do gry dla tych, którzy z różnych powodów ją przerwali. Szczególnie, że od teraz do 5 marca każdy, kto zaloguje się do gry, otrzyma w ramach prezentu zestaw mikstur i rzadkiej amunicji.

Jednocześnie Rockstar zapowiada kolejne nowości w najbliższym czasie. W przyszłym tygodniu do gry trafi nowe wydarzenie w otwartym świecie. Później pojawić się mają wyzwania rybackie, wyścigi i nowe tryby pojedynków.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antyszyba
Użytkownik

No nie powiedziałbym, że to dobra okazja. RDO zrobiło fatalne pierwsze wrażenie, tryb okazał się być mimo wszystko niegrywalny przez błędy i znikomą zawartość. A teraz po kilku miesiącach nadal gracze nie otrzymali choć połowy tego czego oczekiwano. Poker, pojedynki, kupowanie miejscówek, misje kooperacyjne – wszystkie te rzeczy były w Online w pierwszej części i to był najfajniejszy multiplayer w “rockstarowym” stylu. A teraz dostajemy … early access na poziomie alfy. Ostatnio włączyłem RDO z tydzień temu, zapadłem się pod ziemię z kolegą po 30 minut. Wyłączyliśmy.

Popularne wpisy

Popularne Gry