Rebellion zamknie jeden z oddziałów?

Rebellion zamknie jeden z oddziałów?
13.01.2010 13:16
Michał Stopa
Michał Stopa

Pracujące obecnie nad grą Aliens vs Predator studio Rebellion ujawniło wczoraj, że, jako element restrukturyzacji firmy, może zamknąć swój oddział w Derby aby nadal móc rozwijać oddziały w Oxford i Runcorn. Jak powiedział prezes firmy, Jason Kingsley:

"Rozwój jest czasami bolesny, w obecnym klimacie nawet bardzo, musieliśmy się więc długo przyglądać jak pracuje sieć naszego studia. Zdecydowaliśmy przejrzeć jeszcze raz potrzebę posiadania oddziału w Derby, a konsultacje z pracownikami oddziału są w toku. Przez ponad dziesięć lat nie zwolniliśmy nikogo, a studio w Derby nadal jest otwarte na czas naszego przeglądu. Przeprowadzamy obecnie konsultacje z pracownikami odnośnie do ich pomysłów na jak najlepszą przyszłość studia w Derby".

Oddział Derby, gdzie pierwotnie pracował zespół Core Design odpowiedzialny za serię Tomb Raider, został wykupiony przez studio w 2006 roku. Obecnie kończy się umowa o wynajem budynku w którym jest umieszczony jest oddział. Rebellion ma zamiar wydać kolejne oświadczenia w tej sprawie w ciągu nadchodzących tygodni.

fot.: Rebellion

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)