Zmien skórke
Logo Polygamii

Raport finansowy EA ujawnia nowe gry, jakie firma wyda w tym roku

Poza datą premiery Jedi Fallen Order przewinął się też nowy Need for Speed i Plants vs. Zombies.

Czy seria Need for Speed już umarła? Czy roślinkom z Plant vs Zombies udało się już wytępić z ogrodu wszystkie szkodniki? Czy prace nad Star Wars: Jedi Fallen Order są już mocno zaawansowane? Na powyższe pytania odpowiedzi udziela nam raport finansowy EA. Zacznijmy od końca, firma potwierdziła w nim, że oczekiwana strzelanka Respawn Entertainment w realiach gwiezdnych wojen ukaże się jesienią 2018 roku. Co zapewne zwiastuje rychłą zapowiedź i ofensywę reklamową.

Po drugie Need for Speed nadal pozostaje żywy, co po dramatycznym Payback z 2017 roku wcale nie było takie pewne. Kompletne uzależnienie rozwoju pojazdów od loot boksów i zmuszający do grindowania waluty (kosztowały nawet szybkie podróże) system sprawiał, że wielu zwiastowało ostateczną śmierć marki. Sam byłem wspomnianym tytułem równie “zachwycony” co Adam. EA jednak krytyką się nie zraziło i nowy Need for Speed już powstaje i (znów według wspomnianego raportu) ukaże się jeszcze w tym roku. Oby tym razem mniej wypełniony “innowacyjnymi rozwiązaniami, których chcą gracze”.

Kwestia ostatnia, w ogrodzie wciąż kręcą się męty. Podobnie jak z dwoma poprzednimi grami ma się sprawa z Plant vs. Zombies, które akurat nieco mniej podpadło graczom od Paybacka. Fakt, z ciekawej gry taktycznej zmieniło się za sprawą Garden Warfare w sieciowego shootera. Ale za to charakterystycznego i zapadającego w pamięć… O nowej odsłonie wiadomo niewiele poza tym, że EA nie zamierza wracać do korzeni i czeka nas właśnie odsłona w stylu wspomnianego GW. Również ogramy ją w tym roku.

Czekają nas święta pod znakiem EA. Oby zdrowe, spokojne i wesołe. I bez niemiłych niespodzianek.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
1 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

Spędziłem w Garden Warfer bardzo dużo czasu – jedna fajniejszych strzelanek sieciowych ostatnich lat. Przynajmniej pierwsza część, bo drugiej już nie ogrywałem.

gseed
Użytkownik

> Po drugie Need for Speed nadal pozostaje żywy, co po dramatycznym Payback z zeszłego roku wcale nie było takie pewne.

Payback wyszło w 2017, czyli nie w zeszłym roku 🙂

s.p.
Użytkownik

“oczekiwana strzelanka Respawn Entertainment w realiach gwiezdnych wojen ukaże się jesienią 2018 roku” Pomijając rok pewnie skończy tak jak oczekiwany Titanfall 3. NFS nikogo…. najważniejsze wyścigi od EA to która firma zostanie zamknięta pierwsza Bioware czy Respawn.

Popularne wpisy

Popularne Gry