Zmien skórke
Logo Polygamii

Randy Pitchford cieszy się, że Borderlands 3 trafi najpierw do Epic Games Store

I ma coś do powiedzenia o "bombardowaniu recenzjami" na Steamie.

Wiadomo, jak sytuacja się potoczyła. Gearbox, wzorem wielu firm w ostatnich czasach, sekundę po pokazaniu światu Borderlands 3, poinformował, że zdecydowano podpisać umowę o czasową wyłączność na pecetach ze sklepikiem Epic Games. Na Steamie zatem ich najbliższy hit ukaże się dopiero w kwietniu 2020. Gracze zaś, jak to mają w zwyczaju, gdy ktokolwiek „sprzedaje się tym, co wysyłają nasze dane do Chińczyków”, bombardują serię negatywnymi recenzjami w serwisie Valve. Ot, standardowa kolej rzeczy, do której zaczynamy powoli się przyzwyczajać.

Ale Randy Pitchford nie miał ochoty tego precedensu przemilczeć. Czytamy na jego Twitterze:

Ironicznie, właśnie dzięki temu, że to jest możliwe i że Steam nie ma ochoty pracować nad takimi nadużyciami, jestem zadowolony z decyzji 2K i mam ochotę ponownie przemyśleć obecny stosunek Gearbox Publishing odnośnie do platformy Valve.

Ale być może właśnie trzeba tak cisnąć firmę Gabe’a Newella, żeby w końcu zaczęła… „coś” robić. Bo platforma ostatnio po raz pierwszy w swojej historii, przejrzała radosną twórczość użytkowników i zaznaczyła aż cztery tysiące recenzji jako „nie na temat”. Przy jakiej grze – pytacie zaciekawieni. Ano przy Borderlands 2. Teksty te nie znikną z bazy danych, ale nie będą wliczały się do średniej oceny danej produkcji. Widzicie: akcja i reakcja. Dlatego właśnie od czasu do czasu cichutko wspominamy, że Steam zwyczajnie potrzebował realnej konkurencji.

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

“Ironicznie, właśnie dzięki temu, że to jest możliwe i że Steam nie ma ochoty pracować nad takimi nadużyciami, jestem zadowolony z decyzji 2K i mam ochotę ponownie przemyśleć obecny stosunek Gearbox Publishing odnośnie do platformy Valve.”Z jednej strony to prawda. Z drugiej strony możliwość wyłączenia recenzji przez wydawce to krok w tył a nie w przód. Chociaż jakbym był oszustem pokroju Pitchforda też bym się cieszył

Nebthtet
Użytkownik

Pitchford kłamie jak widać nawet gdy są niepodważalne dowody na fałsz jego twierdzeń.

Na EGS mu nic nie zbombardują, bo przecież ta pseudo platforma nie ma recenzji ani forów produktowych. Support też pewnie będą świadczyć na Twitterze kłamczuszka Pitchforda 😀

Beak
Użytkownik

Kolejny pseudoredaktor wkracza do akcji, manipulując faktami. Przecież Steam właśnie miał niedawno aktualizację tych recenzji i wręcz te recenzje usunął. Więc nie cherry pickuj tego, co Ci pasuje. Bo kłamiesz. A Pitchford to zwyczajny dureń i hipokryta. Jego zakłamanie już dawno przeszło wszelkie granice. Czego on się boi? Prawdy? Bo na Epic Fail Store nie ma nawet recenzji, więc nie da się ocenić gry. Sprytne posunięcie. Wszelkie negatywne komentarze to są dla niego hejty, bo boi się prawdy. I te jego wspominki o tym, jakby to chciał aby dla każdego było dobrze. To czemu ogranicza olbrzymiej większości wybór, aby stworzyć… Czytaj więcej »

Popularne wpisy

Popularne Gry