Zmien skórke
Logo Polygamii

Quiet bohaterką nowego filmu z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Do tego 22 minuty prosto z gry

Przy okazji potwierdzono premierę w przyszłym roku oraz pokazano Metal Gear Collection 2014, czyli… linię ubrań.

Cichą (ha!) bohaterką nowego materiału z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest Quiet. I patrząc, jakim klinem wbija się w relacje Big Bossa, Kaza i Ocelota, można przypuszczać, że panowie pokłócą się właśnie przez kobietę. Poniżej zwiastun (uwaga, napisy są fanowskie):

Pokazano też długi fragment samej rozgrywki. Zamiast stepów – wreszcie trochę zieleni, przywołującej wspomnienia z MGS3: Snake Eater.

Grafika, swoboda, zróżnicowanie terenu, możliwości – to robi naprawdę ogromne wrażenie i wygląda na to, że MGSV: The Phantom Pain rozkocha w sobie nie tylko fanów, ale i graczy szukających w grach nowej jakości.

Hideo Kojima potwierdził to, czego spodziewaliśmy się od dawna, czyli premierę w 2015 roku (PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One). Pokazał też Metal Gear Collection 2014, czyli rzeczoną linię ubrań inspirowaną serią MG. Oraz specjalną edycję PS4, białej konsoli z logo Diamond Dogs, nową figurkę Snake’a, futerał na komórkę i… protezę Big Bossa. Idealną do postawienia na kominku. Dla porządku dodam, że prezentacja odbywała się w sali ozdobionej owcami wiszącymi na balonach (nawiązanie do słynnej akcji z MGSV).

Ale pal licho owce. Wygląda to świetnie.

Zobacz galerię nowych obrazków z MGSV

[Źródła: 1, 2, 3]

Marcin Kosman

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o