Zmien skórke
Logo Polygamii

Psychonauts 2 na horyzoncie! Sequel wyjątkowej gry Tima Schafera potrzebuje pieniędzy fanów

Czy może być lepsza wiadomość dla zwolenników platformówek i nietuzinkowych klimatów?

Psychonauci wracają po dziesięcioletniej przerwie i wygląda na to, że fani dostaną więcej tego samego i we współczesnych szatach. Ponownie wcielimy się w Raza, ponownie zwiedzimy wnętrza głów najróżniejszych postaci i ponownie możemy liczyć na zwariowane doznania.

Gra znajduje się we wczesnym etapie preprodukcji, a na pokładzie jest wiele osób, które pracowały przy pierwszej części – Erik Wolpaw pomoże napisać scenariusz, Peter Chan wesprze projekt szkicami koncepcyjnymi, Peter McConnel zadba o muzykę, a Richard Horvitz i Nikki Rapp ponownie użyczą głosów Razowi i Lily. Jeśli chodzi o Raza, poznamy też więcej jego historii, włącznie z wątkiem rodzinnej klątwyumierania w wodzie.

Psychonauts 2 trafiło na Fig, usługę podobną do Kickstartera, która pozwala wspierającym stać się także inwestorami. Double Fine potrzebuje 3,3 milionów dolarów – tyle ile uzbierali na Broken Age. Resztę kosztów produkcyjnych opłacą z kieszeni swojej i zewnętrznych inwestorów. Stronę zbiórki znajdziecie tutaj. To jak, składacie się? Długo przyszło nam czekać, prawda?

[źródło: TGA 2015]

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry