Zmien skórke
Logo Polygamii

Przegrać pół życia, czyli 1500 leveli w Tibii

Ta niezwykła sztuka udała się jako pierwszemu graczowi z Polski.

Jak donosi serwis mmorpg.org.pl, polski gracz, znany jako Bobeek, stał się pierwszym na świecie zdobywcą 1500 poziomu w Tibii. Weteran tego prostego graficznie acz popularnego sieciowego MMO gra w nie od 16 lat (czyli od 10 roku życia).

Zdobycie w grze tak wysokiego poziomu wymagało olbrzymiego zaangażowania i poświęcenia na zabawę tysięcy godzin. Bobeekowi motywacji najwyraźniej nie brakowało, bo zostawił on w tyle całą światową konkurencję. Tak naprawdę jedynie jego narzeczona, z którą – jak sam przyznaje – regularnie gra, zbliżyła się do tego osiągnięcia, zdobywając 1486 poziom.

Czy osiągnięcie tak imponującego wyniku oznacza, że Bobeek wycofa się z gry? Nic podobnego. Ba, ten zagorzały fan Tibii zdążył już w międzyczasie wskoczyć na 1501 poziom.

Pozostaje tylko pogratulować wytrwałości i osiągnięcia! Zawsze to miło popatrzeć i posłuchać, jak coś staje się dla kogoś tak wielką pasją.

A sama Tibia? Znam ją w sumie głównie z tego, że stała się – zapewne niesłusznie – puentą wielu żartów. Sam nigdy nie grałem, chociaż tak ze screenów przypomina mi trochę Ultimę Online.

Tibia – Ultima Online naszych czasów?

Dominik Gąska

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Simplex
Użytkownik

Tytuł bardzo adekwatny 😉

Papparazzim udało się zhakować jego kamerkę internetową:comment image

Nikodemsky
Użytkownik

Tibia by chciała stać koło Ultimy 🙂

Aimagylop
Użytkownik

” Sam nigdy nie grałem, chociaż tak ze screenów przypomina mi trochę Ultimę Online.”
W latach ’90, przed graficznym overhaulem, mówiono, że przypomina trochę Robin Hooda. Teraz już nikt nawet nie wie o jakiego Robin Hooda chodziło (Prince of Thieves).

Popularne wpisy

Popularne Gry