Preorder na FlatOut w Ultimie

Preorder na FlatOut w Ultimie22.03.2005 11:14
Materiały prasowe

Internetowy sklep Ultima rozpoczął przyjmowanie przedpremierowych zamówień na grę FlatOut w wersji PC.

FlatOut to jedna z najbardziej spektakularnych gier wyścigowych jakie kiedykolwiek powstały! Przeżyj najlepszą jazdę twojego życia na 45 torach w jednym z 16 w pełni modyfikowalnym samochodom.

FlatOut wykorzystuje własny, unikatowy system fizyki, który ustanowi nowy standard gier wyścigowych. Płoty łamią się, bandy z opon wypryskują w powietrzem zbiorniki z wodą i beczki koziołkują i wpadają na inne samochody. Za każdym razem kiedy utracisz kontrolę poczujesz ciężar samochodu, gdy ten uderzy i zniszczy szopę lub wpadnie na samochody znajdujące się przed tobą, każdy pojazd ma 40 w pełni deformowanych stref, więc z pewnością posypią się iskry!

Wszystko co zniszczysz lub zmienisz pozostanie na torze, powodując, że wyścig stanie się jeszcze bardziej ekscytujący, a rzeź osiągnie niewyobrażalny poziom! Połamane płoty, toczące się oderwane opony, nawet pogięte części samochodów poniewierają się po trasie, przez co każde okrążenie jest inne.

Tryb mistrzostw pochłonie każdego gracza na wiele miesięcy dzięki różnorodności wyścigów, mini-gier i najokrutniejszym arenom destrukcji jakie można sobie tylko wyobrazić. A to nie wszystko. Opcje gry wieloosobowej czynią zabawę jeszcze bardziej zróżnicowaną. Stań w szranki z rodzeństwem, kolegami lub najlepszymi graczami z całego świata i weź udział w najbardziej realistycznych wyścigach w historii!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)