Zmien skórke
Logo Polygamii

Premierowe BMW, Angela Merkel, dużo gier i jeszcze więcej ludzi. Galeria z targów Gamescom 2017

1 /42
źródło: https://www.flickr.com/photos/66108817@N05/sets/72157685595556533

 

Gamescom dziś dobiega końca. Dla nas skończył się już wczoraj – Adam i Patryk wrócili do Polski i odpoczywają po ostatnim tygodniu biegania, zastawiając się, które jeszcze gry warto wam opisać. Bo listę już tych opisanych znajdziecie tutaj. Warto zajrzeć, bo przez ostatnie dni teksty wpadały na Polyamię o bardzo dziwnych porach dnia i nocy – warto sprawdzić, czy nie minęły was wrażenia z jakiegoś tytułu, na który czekacie.

W galerii znajdują się zdjęcia zarówno towarzyszącego nam na targach Kuby Reinharda (dzięki! 🙂 ) jak i oficjalne fotki z Flickra Gamescomu.

Redakcja

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
1 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wojto
Użytkownik

O, powoli zaczyna być widać kto kupił polygamię (linki do treści w serwisach wp). Spoko, lepiej tak niż miałoby zdechnąć.

Aimagylop
Użytkownik

Mam nadzieję, że w mediach prymaaprilis zdechnie. W najlepszym przypadku były to nieśmieszne i niepotrzebne żarty, w najgorszym głupoty na które ktoś się nabierał, a całość skutkowała sceptycyzmem wobec normalnych wiadomości.

zwierz4k
Użytkownik

bardzo się ciesze ze poligamia wraca, ale proszę nie róbcie klickbaitowych nagłówków, to nie przystoi… ah sorki zapomniałem ze to prima aprilis 😛