Zmien skórke
Logo Polygamii

Prawdopodobnie jutro zapowiedziany zostanie remaster Crash Team Racing

Przecieki pochodzą wprost od developerów.

Wygląda na to, że Crash Bandicoot powróci już niedługo. Czas na kolejny przeciek z serii “już wkrótce na The Game Awards”. Nowa gra z serii również ma być remasterem klasyka, acz poziom odświeżenia N. Sane Trilogy pokazał, że wcale nie musi to być problem. Wszystko wygląda na to, że tym razem dostaniemy nową wersję Crash Team Racing. Skąd przypuszczenia?

Twórcy gry już 3 grudnia wysłali do fanów pierwszy sygnał, że coś jest na rzeczy. Zaktualizowane zostało zdjęcie w tle, które przedstawia teraz flagę z szachownicą – nieodłączny element wielu sportów motorowych. Wątpliwości odnoszące sie do daty zapowiedzi rozwiano natomiast wpisem z dzisiaj, przedstawiającym zdjęcie dwóch pluszowych kostek i napisem nawiązującym do The Game Awards. Impreza zaczyna się już 6 grudnia (czasu amerykańskiego, bo w Polsce będzie już po północy), wygląda zatem na to, że remaster CTR będzie kolejną ujawnioną w czasie imprezy produkcją.

Taki obrót spraw nie zaskakuje, patrząc na (zasłużony) sukces komercyjny N. Sane Trilogy. Oryginał, stworzony przez Naughty Dog, ukazał się w 1999 roku, stanowiąc spin-off oryginalnej trylogii. Gra skupiała się na zręcznościowej zabawie w gokarty przy udziale postaci znanych z poprzednich odsłon serii. Niechże to Game Awards już się zacznie, bo niedługo cały element zaskoczenia wyparuje jak bańka mydlana…

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gsg
Użytkownik

W trybie areny (na same bomby!) rozegraliśmy z kumplem pewnie podobnie dużo meczy co w Tekkena 3. Zerkanie na pozycję znajomego na splitscreenie i celowanie bombką w miejsce na przeciwległym krańcu mapy, w które musi za kilkanaście sekund wjechać – bezcenne, szczególnie jeśli nagrodzone jego sfrustrowanym syknięciem. Gra była wyborna. Chyba tylko chęci poszerzenia horyzontów przez Naughty Dog należy winić za to, że Crash jest dzisiaj nie mocnym konkurentem multigatunkowego imperium Mario, a nostalgicznym wspomnieniem dostającym zaledwie solidne remakei, bo każdą grę z liskiem zamieniali w złoto.

Tak, wiem, wiem, jamrajem.

gseed
Użytkownik

Jeśli już to raczej będzie to remake jak przy okazji trylogii. Gry z PSX zestarzały się mocno graficznie, nawet śliczny CTR, wiec zwykle podbicie rozdzielczości i tekstur raczej nie pomoże.

pear
Użytkownik

Sęk w tym, że teraz nawet producenci/wydawcy często błędnie nazywają swoje gry “Remasterami”, bo obecnie bardziej chwytliwy zwrot, niż “Remakami”, którymi w rzeczywistości są, np. trylogie Crasha czy Spyro.

Popularne wpisy

Popularne Gry