Zmien skórke
Logo Polygamii

Poznań Game Arena trwa w najlepsze. Zobaczcie, jak wyglądają targi

1 /35

Drugi dzień tegorocznego Poznań Game Arena trwa. Wczoraj wstęp miały tylko osoby ze znacznie droższymi wejściówkami VIP, więc było bardzo luźno, dzisiaj już jednak można poczuć klasyczny targowy zamęt. Hal jest dużo, przestrzenie rozległe, więc z tłumami nie jest tak źle. Cosplayerów masa, klimat radosny, wokół ciągle się coś dzieje – od konkursów, przez turnieje, po – rzecz jasna – stoiska z grami. Mimo dużej frekwencji hala pełna indyków nie odstrasza kolejkami, więc jeśli ktoś z Was jeszcze waha się, czy może jednak nie wpaść – warto.

Szczególnie, że ciekawych tytułów jest sporo. Oprócz tych niezależnych, niektórych mogą skusić na przykład grywalne wersje Elexa i SpellForce’a 3. O obu tytułach pisaliśmy przy okazji Gamescomu (Elex tutaj, a SpellForce 3 tutaj), ale tam do dyspozycji mieliśmy tylko prezentację hands-off. Natknąć można się też na duże stoisko cieplutkiego Shadow Warriora 2, Xbox kusi z kolei Dead Risingiem 4, świeżą Forzą czy nowymi Gearsami. Szał robi też Giermasz cdp.pl, do którego kolejka ciągnie się aż poza halę. Poza tym gdzieś tam atmosferę niektórym podgrzewają YouTuberzy.

Więcej wrażeń i szczegółów wkrótce. Ja tymczasem dopijam kawę, opuszczam cichą strefę prasową i wracam do strefy gier niezależnych szukać perełek. Być może do zobaczenia. 🙂

8
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
7 Komentarze
1 Odpowiedzi
7 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Redemptor
Użytkownik

FC5 wg. mnie najgorsza cześć całej serii.

gseed
Użytkownik

Takie wyniki raczej nie zachęcają Ubi do robienia dobrych gier…

Sasilton
Użytkownik

Trochę to niespodziewane, bo gameplay jakoś się nie wyróżniał.
Może fabularnie przyciągała, niestety została strasznie nudno napisana.
Dodatek z tego co mi wiadomo, to totalna klapa.

MrDraiger
Użytkownik

Kupiłem na promocji kilka tygodni temu i jeszcze nie zagrałem (ot, kolejny tytuł w kupce wstydu), ale kiedyś odpale – tylko i wyłącznie ze względu na setting – USA. Po przejściu FC3 FC4 i Primal granie w nową odsłonę jest jak w granie w nową odsłonę pasjansa.

Kalimdor
Użytkownik

No kto by pomyślał – Far Cry w USA ma się słabo sprzedawać w USA największym rynku cyfrowym. Zwłaszcza interesuje się co ludzie za Odrą powiedzą zwłaszcza, że tam się kończy granica świata na płaskiej ziemi :v Wedle Nintendo np.

krissu88
Użytkownik

Ubi nie potrafi wydać niczego poza schematycznymi crapami w otwartym świecie. Ogromny świat z powtarzającymi się akcjami pobocznymi i sub-questami w stylu przynieś wynieś pozamiataj.

Redemptor
Użytkownik

Czyli tak jak wszędzie.

iydem
Użytkownik

FC5 jest generalnie słaby. Nawet w niesławnej “dwójce” czułem się bardziej wciągnięty niż tutaj. A te żenujące monologi w cutscenkach muszę pomijać (na szczęście się da), żeby nie zasnąć. Ale jest to jednocześnie pierwsza część którą w całości można ograć w coopie – i tylko to mnie trzyma przy grze. Choć nawet to jest częściowo skopane – na przykład trzeba ogrywać misje 2x, ponieważ tylko hostowi zapisuje się progres… powiedziałby ktoś że bez znaczenia, ale bez progresu w “story” nie da się odblokować więszkość broni i niektórych istotny perków (np. czwarty slot na broń). No ale jak to ktoś powiedział… Czytaj więcej »