Zmien skórke
Logo Polygamii

Poznaliśmy sylwetki bohaterów Left Alive

Wygląda na to, że nasze trio będzie bardzo różnorodne.

Left Alive, survivalowa kontynuacja serii Front Mission (grałem tylko w Evolved, co zdaje się nie było najszczęśliwszym wyborem) ma ukazać się na rynku już w przyszłym roku. Tym razem twórcy od początku zamierzają położyć dużo większy nacisk na fabułę oraz budujące nastrój elementy survivalowe. W najnowszym zwiastunie twórcy zdradzili nam, z km będziemy ramię w ramię walczyć o przetrwanie w 2127 roku, gdzieś na terenach Rosji w fikcyjnej mieścinie Nova Slava.

Gra mieć będzie trzech głównych bohaterów – Michaiła, Olgę oraz Leonida. Postaci będą przy tym dość zróżnicowane: powiązany z armią operator mecha uziemiony w piekle przez awarię maszyny, agentka specjalizująca się w wykrywaniu przypadków porwania ludzi, wreszcie niedoszły skazaniec z wyrokiem za morderstwo. Wszyscy bohaterowie mają w trakcie gry do wykonania oddzielne zadania, mające przybliżyć bohaterów do ucieczki z oblężonego miasta.

Sylwetki bohaterów prezentują się zatem całkiem różnorodnie. Ich projekty wyszły zresztą spod ręki Yoji Shinkawy, człowieka, który stworzył wszystkie te wspaniałe, rysowane arty z serii Metal Gear Solid. Twórcy całkiem niedawno ujawnili też, że premiera tytułu będzie mieć miejsce już 5 marca 2019 roku na PC oraz PS4. Chociaż słabo trafiłem biorąc się za Evolved, w przypadku tego tytułu naprawdę mam ochotę zaryzykować.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gseed
Użytkownik

Ech chciałoby sie pobiec do sklepu po grę dla samych artów Shinkawy. Ale gameplay wygląda niestety jak niskobudżetowa gra z początków poprzedniej generacji…

Popularne wpisy

Popularne Gry