Zmien skórke
Logo Polygamii

Poznajcie Camarilla, czyli kolejną frakcję w Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Pieniądze, władza i klasa.

Mimo że Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ukaże się dopiero w 2020 roku, to studio Hardsuit Labs już zaczęło kampanię promocyjną kontynuacji jednej z najlepszych gier o wampirach. Jednym z jej elementów jest odsłanianie kolejnych frakcji, do których będzie się mogła przyłączyć nasza postać. Tydzień temu poznaliśmy Pionierów, czyli rodzinę, która znajduje się u kresu swojej potęgi, choć kiedyś to ona rządziła w Seattle. Jako pierwsza z wampirzych sekt, założyli w “bezsennym” (ktoś pamięta film?) mieście swoją siedzibę, jednak ze względu na swoją konserwatywność i nieufność szybko przegrali z bardziej nowoczesnymi rodami.

Jednym z nich jest właśnie Camarilla, której członkowie to wpływowe figury i przede wszystkim cenią sobie pieniądze i prowadzenie interesów. Jeśli chce się zostać Camarilla trzeba się będzie wykazać przed jednym z poruczników Aleca Crossa, który jest głową tej rodziny. On sam nie będzie przecież tracił czasu na jakiegoś przybłędę.

Szklane wieżowce, wielkie pieniądze i władza, po którą wystarczy sięgnąć – jeśli kręcą Was takie rzeczy, to wiecie do kogo się zgłosić już za rok, kiedy to Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 będzie miał swoją premierę.

Bartosz Witoszka

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
4 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sparrow
Użytkownik

Rozpoczynam dyskusje ! Proszę piszcie swoje przemyślenia na temat tego artykułu. Zapraszam serdecznie, nie ma się co krępować. Pozdrawiam

Aimagylop
Użytkownik

Myslę że skoro Camarilla ceni biznesy to pewnie sprzedaje altmedowe wynalazki, np. 50 zł za gram trawy pszenicznej albo “strukturyzator” wody pitnej za 2,5 tysiąca zł. Na strachu i ciemnocie najlepiej się zarabia.
Ewentualnie są odpowiednikiem EA i wiadomo, mikrotransakcje, dlc, lootboxy…

Popularne wpisy

Popularne Gry