Zmien skórke
Logo Polygamii

Portendo kontatakuje! Obcy: Izolacja, Doom Eternal, Resident Evil 6 I inne na Switchu

Taki smaczny tort, więc każdy chce kawałek.

Jakoś trzeba to wszystko wrzucić do jednego worka, bo liczba potwierdzonych „wersji na Switcha” zrobiła się niebezpiecznie długa. Wiecie już o Dragon Quest XI, Spyro Reignited Trilogy oraz nadal rozwalającym mózg Wiedźminie 3. Wydawcy coraz chętniej przerzucają swoje gry na tę platformę, bo czasem wystarczy umożliwić granie przenośne, by dwa razy zarobić na tych samych nawet osobach. A że baza użytkowników Pstryka rośnie dosyć radykalnie, trzeba go zasypywać kolejnymi skokami na ka… znaczy odgrzewanym rzeczami. Mniej lub bardziej oczywistymi.

No I patrzcie. Obcy: Izolacja, Resident Evil 5, Resident Evil 6, Super Lucky’s Tale, Doom Eternal, The Sinking City, Panzer Dragoon. Nowy Doom, ten, który miał tam już raczej nie trafić. Super Lucky’s Tale, co to, jeśli pamięć mnie nie myli, należy do Microsoftu. Już wszystkie możliwe Residenty. No i ten cholerny Dziki Gon, pamiętajmy. IGN 1 kwietnia zrobiło taki żarcik, że „wszystko będzie na Switchu”, fejkowego Directa. Zabawnie widzieć, jak blisko byli prawdy.

Ach. Być może z Waszej perspektywy to sama uciecha, bo E3 zalewa nas materiałami, zwiastunami, informacjami, więc „dzieje się”. Staraliśmy się przez trzy dni, jak tylko mogliśmy, by mimo tempa publikacji nie zagubił się standardowy polyklimat. Ale dzisiaj chyba w końcu trochę odeśpimy. I jutro jakoś podsumowujemy całe szaleństwo.

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bregowicz
Użytkownik

Perspektywa mobilnego grania w sensownym wydaniu (faktyczny kontroler a nie półśrodki, zminimalizowane patologie rynku apek na smartfonach, gry na wyłączność od samego N napędzające pociąg odmiennego grania) to niesamowita żyła złota. Sam, zastanawiając się ubiegłej jesieni nad wyborem wersji NBA, zdecydowałem, wbrew rozsądkowi, wybrać wizję pyknięcia meczyku na łóżku i wszędzie tam gdzie jest wifi nad ładną grafiką w 60 klatkach, ale z zakotwiczeniem do telewizora. Nic, tylko żałować, że Fifa na Switcha jest żenująco machnięta. Nie obraziłbym się nad portowaniem hitów z poprzedniej generacji i łykałbym jak pelikan ryby. GTA IV mobilnie, trylogia Ezio w pociągach, obrona przed Żniwiarzem… Czytaj więcej »

Bartosz Witoszka
Redaktor

Dobra robota redakcjo, świetnie Was widzieć w pełnej formie i z PolyKlimatem, mimo ostatnich trudności. Oby tak dalej 🙂

Popularne wpisy

Popularne Gry