Zmien skórke
Logo Polygamii

Polskie puzzle z gier "Cyberpunk 2077" i "Wiedźmin 3" wyglądają właśnie o tak

Każda wersja ma kolekcjonerskie pudełko, woreczek, plakat - i oczywiście puzzle.
Wielu z nas jest w wieku, w którym czasem trzeba się "wylogować do życia" i pójść na spacer, na sporty czy do lekarza. I w wieku, w którym czasu jest mało, więc przydają się relaksujące i niewymagające typy aktywności. Takie jak układanie puzzli.

To ostatnie to oczywiście żart. Niewymagające? Dla 1000 puzzli? Oglądam na Facebooku postępy koleżanki (pozdrawiam!), która gdzieś na początku pandemii sprawiła sobie “Ogród rozkoszy ziemskich” Boscha na… 9000 elementów. Orka na ugorze i strach, że ci gdzieś ten 1 pucel zginie, zostawiając samotne 8999 pozostałych.

1000 niby prościej, ale wciąż brzmi jak wyzwanie. Ale jeśli ktoś czuje, że miarowe dokładanie obrazków to jego zen – proszę bardzo. A od tego miesiąca możemy to również uprawiać w gamingowym stylu z licencją wytatuowaną na pudełku.

Znana z akcesoriów dla graczy marka Good Loot wprowadziła we wrześniu na nasz rynek zestawy puzzli. I tak Paweł mierzy się z wiedźmińskimi…

… a Jakub z cyberpunkowymi.

Panowie, trzymam kciuki!

A przy okazji – oficjalnie wrzucam wam deadline do 15 października na wbicie platyny w tym temacie. Czas start.

100 puzzli razy 9

A jeśli komuś się wzory z gier CD Projektu Red nie podobają, to ma do wyboru także swojskiego “Dying Lighta” i parę innych gier:

  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Cyberpunk 2077
  • Dishonored 2
  • Doom Eternal
  • Dying Light
  • Dying Light 2
  • Fallout 4
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Gwint

Cena? 79,90 zł za sztukę. Ja też bym się chętnie dołączył do wyścigu, gdyby nie ten 1000. Good Loocie drogi, pomyśl też następnym razem o rezydentach kawalerek czy rodzicach, którzy nie mogą sobie na tygodnie zastawić salonu taką mozaiką. Wersja 250 byłaby idealna.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pawonashi
Użytkownik

Haha 😀 1000 to dla mnie standard na tydzień/dwa, 500 absolutne minimum, a 2000 to już parotygodniowa batalia. Dołożenie każdego kolejnego kawałka jest na tyle satysfakcjonujące, że trudno się od tego oderwać

Popularne wpisy

Popularne Gry