Zmien skórke
Logo Polygamii

Polska edycja Conviction - brak dodatków, brak Uplay

Halo! Miało już takich akcji nie być. Pisaliśmy o tym przy okazji tekstu Teraz Polska, pytaliśmy też wcześniej Ubisoft o UPlay i usłyszeliśmy, że dołożone zostaną wszelkie starania, by usługa została uruchomiona przy premierze kolejnych tytułów. Cóż, nie zostały.

W skrócie – polska wersja Conviction nie ma logowania do Uplay, nie pozwala pobierać rozszerzeń.

A przypomnijmy – co czwartek Ubi będzie rozdawać za darmo nowe gadżety, mapki i skórki postaci do swojej gry. Niestety, nie dla nas. Nie wierzycie? Oto fotki porównawcze głównego menu. Na start wersja angielska:

i dla porównania wersja polska:

Widzicie różnice? Brak opcji Uplay.

Na szczęście cała zawartość z Uplay znajduje się w polskiej wersji gry.

Jedziemy dalej. Wchodzimy do Dodatków. Wersja angielska:

I wersja polska:

Czego brakuje? Dodatkowej zawartości do pobrania…. Bez komentarza.

Na sam koniec ciekawostka – jeżeli macie ustawienia regionalne angielskie, a włożycie do napędu polską wersję, to Splinter Cell: Conviction, tak jak i AC2 uruchomi się po rosyjsku. Ot, lokalny koloryt.

W skrócie – nie powinno tak być. Super, że gry są po polsku, ale niesamowicie wkurzające jest wycinanie z nich zawartości i sprzedawanie nam gorszych wersji zwłaszcza, że przy nowych Settlersach jakoś się to Uplay dało wepchnąć – problem jest więc tylko z wersjami na Xboksa 360. Wygląda na to, że tak, jak przypadku AC2, polska wersja Conviction nie będzie wspierać rozszerzeń, również tych płatnych, które pewnie pojawią się później.

Poprosiliśmy Ubisoft o komentarz. Dodamy do notki, jak tylko się pojawi.

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o