Zmien skórke
Logo Polygamii

Plotka: Do końca roku Mass Effect 2 wyjdzie na PS3

Dopiero co pisałem o wzmiankach o wersji na PS3 w plikach konfiguracyjnych Mass Effect 2. Teraz serwis Games Thirst ma na ten temat informacje pochodzące ponoć od źródła wewnątrz BioWare.

Oto, co napisał ich tajemniczy informator:

Mam wieści, które chciałem przekazać wam już pod koniec zeszłego roku. To dość oczywiste, że EA nie dba o zachowanie tego w tajemnicy, więc czemu ja mam milczeć? EA i BioWare chciały wydać Mass Effect 2 na PS3 w tym samym czasie, co na 360, ale pewne umowy z Microsoftem nie pozwalały im na to. Niemniej jednak przed końcem roku Mass Effect ukaże się na PS3. Spodziewajcie się oficjalnego ogłoszenia tej informacji, a także wieści o nowych tytułach BioWare na 360, PC i PS3, na tegorocznych targach E3. 

Osobiście szczególnie mnie to nie dziwi. W końcu EA raczej nie robi tytułów na wyłączność dla poszczególnych platform i dość oczywiste jest, że gdyby to od nich zależało, to gra ukazałaby się na PS3 od razu. Wygląda na to, że jeśli informacje się potwierdzą (na co do tej pory wszystko wskazuje), wyłączność dla Xboxa będzie jedynie czasowa.

[via Games Thirst]

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry