Zmien skórke
Logo Polygamii

Plotka: Blizzard porzucił projekt gry, nad którą pracował dwa lata

Powodem są kontynuacje serii.

O tak drastycznych działaniach Blizzarda napisał serwis Kotaku. Wycofany projekt miał być pierwszoosobowym shooterem umiejscowionym w uniwersum Starcrafta. Prace nad nim trwały dwa lata. Informacje o anulowaniu projektu padły od trzech osób związanych z pracą nad grą. Głównym powodem, dla którego podjęto takie kroki, miały być Diablo 4 oraz Overwatch 2. Dzięki skasowaniu projektu zespół mógłby zostać przekierowany do pracy przy kontynuacjach.

Projekt, o nazwie roboczej Ares, został opisany jako „Battlefied w uniwersum Starcrafta”. Deweloperzy pracowali nad prototypami terrańskich marrines, którzy mieli pokonać Zergów. Eksperymentowano również, aby dodać ich jako grywalną rasę.

W ubiegłym roku krążyły plotki o domniemanej kontynuacji Diablo, ale koniec końców dostaliśmy coś zgoła odmiennego. Diablo Immortal spotkało się z dużym rozczarowaniem wśród odbiorców i trudno ich za cokolwiek winić. Gra mobilna okazała się nietrafionym pomysłem po tylu latach czekania. Być może na tegorocznym BlizzConie Blizzard wytoczy najcięższe działa, zapowiadając gry, które istnieją na razie głównie w plotkach.

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
C.C. Stellar
Użytkownik

Overwatch 2? Oj coś czuję, że to będzie koniec z darmowymi update’ami.

Bartosz Witoszka
Redaktor

Jedynym sensownym pomysłem, jaki przychodzi mi do głowy po przeczytaniu Overwatch 2 jest chęć dodania jakiejś formy single playera. W przeciwnym razie dostalibyśmy tylko więcej tego samego w lepszej grafice i to totalnie nie jest potrzebne. Chyba, że mają nowe pomysły na tryby, ale w obecnym stanie gry nie opłaca się ich wprowadzać.

bunting10
Użytkownik

Yeah it has come to that stage where ending of free updates is inevitable https://mykfcexperience.website/

Popularne wpisy

Popularne Gry