PlayStation Network poza konsolami

PlayStation Network poza konsolami10.01.2010 10:11
Michał Stopa

Jak poinformowało Sony na tegorocznych targach CES, nowa wersja sklepu filmowego w PlayStation Network będzie dostępna również poza konsolami PlayStation 3 i PSP - na pecetach, stacjonarnych odtwarzaczach Blu-Ray i na telewizorach marki Bravia z dostępem do Internetu. Jak powiedział Kaz Hirai na panelu firmowym:

"Setki filmów z największych wytwórni filmowych będzie dostępnych do streamowania w jakości standardowej i HD na telewizory Bravia i odtwarzacze Blu-Ray w Stanach Zjednoczonych od przyszłego miesiąca. Ta usługa będzie również dostępna na każdym pececie z systemem operacyjnym Windows - na tej platformie będzie można pobierać filmy w standardowej jakości, a usługa będzie dostępna wstępnie w sześciu krajach".

Inne kraje, o których wspomina Hirai, to te, które obecnie posiadają już dostęp do sklepu filmowego, czyli Japonia, Zjednoczone Królestwo, Niemcy, Francja i Hiszpania. Powiedział jednak, że Sony ma w planach rozszerzenie swojej usługi na więcej krajów jeszcze w tym roku. Jest to elementem wspominanych przez niego we wcześniejszych wypowiedziach planów wykorzystania już istniejącej architektury PSN - usługa będzie używać już istniejących kont.

fot.: Sony

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)