Plants vs Zombies nie tylko na PC

Plants vs Zombies nie tylko na PC11.07.2009 19:44
Jakub Jatkiewicz

Garth Chouteau z PopCap wyjawił, że dobre przyjęcie Plants vs Zombies prawdopodobnie zaowocuje tym, że gra trafi na inne platformy, obecnie jest dostępna wyłącznie na PC i Maka.

"Nie znam kolejności w której gra trafi na inne platformy, z pewnością odniosła ona wystarczający sukces w wystarczająco krótkim czasie, ale zastanawiamy się nad innymi platformami i tym, gdzie trafi ona w następnej kolejności.

Można powiedzieć, że traktujemy konsole bardzo poważnie. Odnieśliśmy wiele wstępnych i początkowych sukcesów... Wiem, że można tam zobaczyć więcej naszej pracy. Obecnie tworzymy wiele gier na DSi, Xboksa, PSN i rozpoczynamy prace nad grami na Wii.

Tak więc tam dotrzemy, ale jest to trochę poza strefą, w której czujemy się komfortowo. Ciągle eksperymentujemy nad tym jak najlepiej zaadoptować nasze gry".

Plants vs Zombies to ciekawa gra z gatunku tower defense, jej średnia ocena według serwisu Metacritic to 88 punktów. Zadaniem gracza jest takie rozmieszczenie różnego rodzaju roślin, aby obronić mieszkańców domu przed nacierającą hordą zombie.

fot.: PopCap

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)