Zmien skórke
Logo Polygamii

Pillars of Eternity 2 z nowym, świetnym trailerem. To będzie najlepsza gra z wszystkich gier w historii gier

No, może tylko trochę przesadzam.

Zwiastuny klasycznych przygodówek czy erpegów nigdy nie wyglądają za dobrze. Podobnie z grami robionymi na ich wzór. Niby można tu kombinować z cięciami, muzyką i tym podobnymi, ale koniec końców nie da się uciec od faktu, że cała gra to jakieś płaskie ruszające się na ekranie elementy, a brak możliwości wybrania kąta kamery praktycznie uniemożliwia zrealizowanie atrakcyjnego materiału.

A później wpada Obsidian z czymś takim! Niech będzie, jestem fanbojem tej serii, jestem fanbojem Obsidianu, no jestem, macie mnie, nie będę ukrywał. Zresztą pewnie już się zdążyliście zorientować. Ale ten zwiastun! Niech już będzie ten maj!

Jeżeli chodzi o same informacje na temat gry, to filmik nie przynosi nic nowego, ale w ładny sposób podsumuje wszystko, co w drugich “Pillarsach” najważniejsze. Będzie więc pływanie statkiem, eksploracja, przygody, pełen zestaw.

Premiera, jak się niedawno dowiedzieliśmy, odbędzie się nieco później, niż początkowo zakładano. Na grę trzeba poczekać jeszcze do 8 maja.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

8
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
4 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gsg
Użytkownik

Dominik tak podekscytowany trailerem, że ucięło ostatnie zdanie 🙂

Nikodemsky
Użytkownik

Original Sin 2 postawił poprzeczkę bardzo wysoko i zdziwiłbym się, gdyby nowe pillarsy doszły do podobnego poziomu. Co nie znaczy, że nie czekam na Deadfire mimo wszystko.

Kalimdor
Użytkownik

Za wysoko. Widać w momentach te doganianie w trailerze ale jeśli tym się chwalą to suabo. Larian wyprzedził Obsidian o wiele długości.

pear
Użytkownik

Czekam z niecierpliwością.

kaen
Użytkownik

Czy ja mogę prosić o wyjaśnienie tego clickbaitu? Wygląda jak każden jeden zwiastun izometrycznego RPG od pierwszego Baldura począwszy (tylko silnik graficzny lepszy).

Blue__
Użytkownik

To nie clickbait, to podniecony Dominik :D.

Venasque
Użytkownik

A z tym nie należy zadzierać 😉

A serio, to co jest piękniejszego w tej branży niż taka podjarka jakąś grą? 🙂
Nie bardzo rozumiem, narzekanie na to stawia całą tę rozrywkę pod znakiem zapytania :/

Popularne wpisy

Popularne Gry