Zmien skórke
Logo Polygamii

Pierwsze szkice koncepcyjne z nowego Unreal Tournament i kilka szczegółów dotyczących gry

Wygląda na to, że Epic nie tylko zamierza wydać Unreal Tournament w modelu F2P, chce także w otwarty sposób dzielić się z graczami postępem prac. Dzięki temu możemy rzucić okiem na pierwsze szkice koncepcyjne z tej gry.

W sieci pojawiają się głosy, że są zbyt “domyślne”, że nie ma w nich nic, co wyróżniałoby je od innych produkcji w realiach science-fiction. Jak myślicie? Tutaj znajdziecie pełną galerię.

Sama gra ma zaś wystartować tylko z jednym dostępnym trybem – będzie to, ma się rozumieć, Team Deathmatch. Kolejne klasyki – Capture the Flag i Onslaught – pojawią się z czasem. Wygląda na to, że Epic nie zamierza spieszyć się z pracami, woli dopracowywać szczegóły. To dobrze, choć zastanawiam się, czy zaledwie jeden tryb zabawy na początku to nie za mało, by przyciągnąć graczy.

Na oficjalnym blogu gry, gdzie znalazły się szkice, znajdziecie także podcast nagrany przez Jima Browna, starszego designera w Epic i Celię Hodent, psychologa poznawczego. Rozmawiają na temat tego, jak gracze odbierają strzelanki (między innymi):

Tomasz Kutera

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry