PC Fit – rodzinna gra fitness na maty już w sprzedaży!

PC Fit – rodzinna gra fitness na maty już w sprzedaży!
01.04.2010 12:21
Informacja prasowa
Informacja prasowa

PC Fit to rodzinna gra o tematyce fitness, dzięki której możemy w domu wykonywać ćwiczenia przygotowane przez profesjonalnych instruktorów.

Firma IQ Publishing ma zaszczyt poinformować o premierze gry PC FIT – unikalnej, rodzinnej gry fitness obsługiwanej za pomocą maty tanecznej.

Lubisz aktywny relaks? Zależy Ci na szczupłej , wysportowanej sylwetce oraz dobrej kondycji fizycznej? Brak Ci czasu aby wyjść do klubu fitness? Już teraz mamy dla Ciebie grę, która spełni Twoje oczekiwania.

Regularny trening z PC Fit pod okiem fachowego, wirtualnego instruktora fitness zagwarantuje, że Twoja forma, samopoczucie oraz sylwetka w niedługim czasie staną się dla Ciebie powodem do dumy. Z PC Fit trening stanie się przyjemnością, dzięki ciekawym, profesjonalnie przygotowanym zestawom ćwiczeń, wykonywanym w rytm oryginalnej muzyki.

Gra PC Fit jest również wspaniałym uzupełnieniem ćwiczeń dla osób uczęszczających do klubu fitness!Regularnie wykonywane ćwiczenia pod okiem fachowego wirtualnego instruktora fitness zagwarantują, że Twoja forma, samopoczucie oraz sylwetka w niedługim czasie staną się dla Ciebie powodem do dumy, dla innych, być może do zazdrości.

Gra dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie – 49,90 PLN lub w zestawie z matą DANCE PARTY do PC – w cenie 129,90 PLN.

Opis gry:PC Fit to gra o tematyce fitness, dzięki której możemy w domu wykonywać ćwiczenia przygotowane przez profesjonalnych instruktorów.

Program PC Fit umożliwia nam jeszcze przed przystąpieniem do właściwej zabawy wprowadzenie do systemu kilku podstawowych informacji na nasz temat (wzrost, waga, wiek itp.). Ma to na celu personalizację dostępnych ćwiczeń. Dodatkowo możemy ustalić jak często i jak długo chcemy ćwiczyć.

Dostępne ćwiczenia podzielono na wiele kategorii, a ich wybór uzależniony jest od naszych oczekiwań. Możemy pracować nad poprawieniem ogólnej kondycji fizycznej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, zręczności, muskulatury ciała, a nawet obrać sobie za cel zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. W każdym przypadku dostępne stają się odmienne zestawy ćwiczeń, których poziom skomplikowania wzrasta wraz z upływem czasu.

Interfejs użytkownika został maksymalnie uproszczony, dzięki czemu gra może być obsługiwana także przez dzieci i osoby starsze.

Najważniejsze cechy:° gra współpracuje z matą taneczną, można więc kontrolować na ekranie swoje ruchy° do wyboru trzy programy treningowe: odchudzanie, poprawa kondycji oraz rzeźbienie mięśni° PC FIT - prywatny trener, zaplanuje specjalnie dla Twojego profilu program złożony z różnorodnych serii ćwiczeń° podczas ćwiczeń Twój trener będzie Cię pocieszał i motywował do dalszej pracy° możliwość stworzenia własnego profilu (imię, wiek, wzrost, waga..) i dodania do niego swojego ulubionego zdjęcia, które wraz z całym profilem będzie wyświetlane° oryginalna muzyka pomoże Ci w ćwiczeniach poprzez rytm dostosowany do pokazywanych w danym czasie ćwiczeń° różne poziomy trudności, od początkującego do zaawansowanego° pięć różnych scenografii między innymi: dyskoteka, plaża, las° pełna polska wersja językowa!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)