Painkiller Battle Out of Hell jako samodzielny dodatek w Dobrej GRZE!

Painkiller Battle Out of Hell jako samodzielny dodatek w Dobrej GRZE!16.11.2004 12:45
Materiały prasowe

Polska grupa developerska People Can Fly oraz wydawca serii Dobra GRA oficjalnie ogłaszają wydanie polskiej wersji Painkiller: Battle Out of Hell w cenie 19,90 złotych!

Co więcej, gra, która na Zachodzie ukaże się jako dodatek wymagający zainstalowanej wersji podstawowej Painkillera, w Polsce będzie działała jako produkt samodzielny z możliwością doinstalowania do wersji podstawowej Painkillera, wydanej w pierwszej połowie bieżącego roku w serii Dobra GRA.

Dodatek będzie umożliwiał grę w sieci lokalnej LAN, zaśjego doinstalowanie do wersji podstawowej pozwoli także na rozgrywkę w internecie.

Adrian Chmielarz, szef People Can Fly, tak skomentował sposób wydania Painkillera: Battle Out of Hell w Polsce:- Uznaliśmy, że wydanie PK BOOH w formie dodatku nie wymagającego podstawowej gry jest najuczciwsze w stosunku dopolskich graczy. Za niecałe 20 złotych każdy może przejść nową kampanię, pograć z kolegami po LAN-ie, zobaczyć i ocenić nasze pomysły i dowiedzieć się, jak dalej potoczyła się historia Daniela Garnera. Ale tylko gracze, którzy mają podstawowego Painkillera i naszą nową grę będą mogli przyłączyć się do braci wojującej w internecie. Ci, którzy już wciągnęli się w Painkillera i będą chcieli dowiedzieć się, co stało się dalej, będą mogli kupić za nieduże pieniądze rozszerzenie i doinstalować je do gry podstawowej, a gracze, którzy jeszcze Painkillera nie znają, powalczą w piekle w samodzielnym dodatku - jeśli uznają, że temat ich wciąga, sięgną po wersję podstawową. To wybór, którego gracze na Zachodzie nie mają.

Painkiller: Battle Out of Hell w serii Dobra GRA trafi do kiosków i salonów prasowych w grudniu 2004 roku - cena jak zwykle piekielnie niska - 19,90 złotych.

Już wkrótce więcej szczegółów i informacji.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)