Zmien skórke
Logo Polygamii

Outriders z comiesięcznym wysypem nowości. Zapiszcie tę datę w kalendarzach

Ci którzy grali, przebierają nogami. Reszta łypie na nich z zazdrości. Ale wszyscy są zgodni - warto na tę grę czekać.

– Na świecie jest trochę dziwnie i wszyscy dostosowujemy się najlepiej, jak potrafimy. Priorytetowo potraktowaliśmy bezpieczeństwo naszych ludzi. Nadal ciężko pracujemy nad rozwojem Outriders – mówi Bartek Kmita, dyrektor kreatywny w People Can Fly i tłumaczy, że studio szukało nowych sposobów dotarcia do fanów ze szczegółami z prac nad grą. Tak powstało Outriders Broadcasts.

Będzie to comiesięczne wydarzenie, w którym deweloperzy ze studia People Can Fly opowiedzą o swojej nowej grze, jej elementach i mechanikach rozgrywki. Pierwsza transmisja zaplanowana jest na czwartek, 28 maja o godzinie 18.00.

“Outriders” to powrót People Can Fly z wysokiego “C”. Gra wyjdzie na nową generację konsol: Playstation 5 oraz Xbox Series X, ale także na pecety. Wszystko pod czujnym okiem gigantów ze Square Enix. Całość zapowiada się na mroczną, kooperacyjną strzelankę z elementami RPG.

Barnaba miał okazję spędzić z grą cztery godziny, które skwitował następującymi słowami: zobaczyłem świat przyszłości, apokalipsę, mnóstwo broni i dziwnych supermocy. Ale przede wszystkim widziałem, że polska firma nadal rozumie gatunek, z którego wyrosła – strzelanki.

Zapowiedź nowej gry People Can Fly została przyjęta ciepło, ale nie obyło się bez lekkiego zgrzytu. Doszło do wymiana “uprzejmości” pomiędzy byłym a obecnym szefem studia.

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry