Otwarta beta MAG

Otwarta beta MAG
22.12.2009 10:41
Michał Stopa
Michał Stopa

Zipper Interactive, twórcy nadchodzącej masywnej sieciowej strzelanki MAG, przy okazji informacji o wędrówce jej głównej kopii do tłoczni, ogłosili wczoraj otwarte beta-testy nadchodzącej gry dla wszystkich posiadaczy PlayStation 3.

Testy są na tyle ogólnodostępne, że wszystkie kraje posiadające dostęp do PlayStation Network mogą czuć się zaproszone. Już dziś można zacząć pobierać klienta gry, który następnie pobierze około 2,3GB danych gry, z kolei sam okres testowania przypadnie na czas między 4 a 10 stycznia.

Wczoraj natomiast informowaliśmy was o ogłoszeniu przez Sony Computer Entertainment Europe dokładnej daty premiery MAG, która w Europie miałaby przypadać na 29 stycznia. Post na blogu PlayStation ogłaszający beta-testy zdaje się temu przeczyć informując, że europejska wersja gry przechodzi dopiero przez wewnętrzne testowanie, a płyta z grą ma powędrować do tłoczni w ciągu kolejnych trzech tygodni. Ponadto wśród dat premier umieszczonych w poście, Europa nie została wymieniona, można więc podejrzewać, że premiera gry mogła zostać przeniesiona.

fot.: Zipper Interactive

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)