Zmien skórke
Logo Polygamii

Osiem gier zawita tej wiosny na Epic Games Storea

Platforma Tima Sweeney'a jest aktualnie na takim etapie, że każdy nowy tytuł (niekoniecznie świeży) jest “wydarzeniem”.

O tym, że Steam stał się śmietniczkiem gier wideo, gdzie wśród tony niegrywalnych tworów wypatrzeć można prawdziwe perełki, które zachwycą swoim nieszablonowym podejściem do tematu lub zwyczajnie będą miały w sobie to coś. Podobnie dzieje się z eShopem.Dlatego Adam Piechota rozpoczął swego czasu swój cotygodniowy cykl, gdzie przyglądał się przeróżnym tytułom i sprawdzał, czy warto w nie w ogóle inwestować swój czas i pieniądze.

Epic Games Store z kolei, największy konkurent platformy Valve, nie ma na razie takiego problemu i choć liczba dostępnych tytułów znacznie urosła od ostatniego roku, to dalej nijak ma się to do liczb wykręcanych przez Steama, na którym w zeszłym roku ukazało się ponad osiem tysięcy gier.

Dlatego też każdy “nowy” tytuł, który trafi na platformę twórców Fortnite’a zostaje przyjęty z odpowiednimi honorami, co ma swoje plusy i zyskują na tym zarówno gracze, jak i deweloperzy, których gry nie przepadną w morzu innych produkcji.

Wśród ośmiu zaprezentowanych przez Epica gier znaleźć możemy indyki, management sima, a nawet bijatykę, choć trzeba przyznać, że należy ona do tych niszowych, trochę zapomnianych produkcji. Samurai: Shodown został wydany w zeszłym roku na konsolach, a wkrótce ma pojawić się na komputerach osobistych właśnie na Epic Game Storze.

Pełną listę tytułów znajdziecie w tym miejscu.

Bartek Witoszka

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
2 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Simplex
Użytkownik

Epic szaleje, niedawno dodali listę życzeń!

znubi
Użytkownik

shopping carta dalej nie ma :<

znubi
Użytkownik

mam nadzieje ze zdarzę ograc te wszystkie darmowki zanim zamkna ten sklep. bo teraz zajety jestem prawie darmowym game passem. takie czasy – nie moge sobie grac w te gry ktore chce, bo najpierw musze poprzechodzic te darmowe i prawie darmowe gry ehhh.

Popularne wpisy

Popularne Gry