Zmien skórke
Logo Polygamii

Oglądaj pokaz PlayStation 5. Czekamy na datę premiery i cenę konsoli

Pokaz PlayStation 5.
Punktualnie o 22.00 Sony ma rozpocząć pokaz PlayStation 5. O konsoli technicznie wiemy wszystko - ale nie to, kiedy ją ujrzymy i ile za nią zapłacimy. W zapowiedzi wydarzenia producent skupia się jednak na czym innym.

Wszyscy zastanawiają się, co tak naprawdę odpalimy pierwszego dnia, gdy PlayStation 5 trafi do sklepów. I Sony nam chce 16 września na to pytania odpowiedzieć. O 22.00 ruszają streamy na YouTubie i Twitchu.

W trwającej 40 minut prezentacji zobaczymy produkcje od Worldwide Studios Sony i partnerów. Niestety w oficjalnym komunikacie nie wspomniano nic o cenie i dacie premiery. Ciężko jednak uwierzyć, żeby po salwach Microsoftu Sony nie podjęło tematu, który może zaważać na konsumenckich decyzjach milionów. Chyba, że…

Chyba że Sony przyjęło inną taktykę. Już wiemy, że 10 listopada, w dniu premiery Xbox Series X i S, nie zobaczymy kaskady nowych hitów. Microsoft nie zmienił też specjalnie podejścia i nie zapowiada tony ekskluzywnych tytułów na kolejne miesiące.

Zamiast wskakiwać od razu w walkę na ceny i daty, Sony może zrobić ruch właśnie na tym polu. Gry na start i niedługo po starcie. Cóż – czekamy, co to się dziś wydarzy!

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry